Promluvy Zdenky Blechové 051 - 060

(051) - Radost a ráj na Zemi [4k] (4. 9. 2021)

Tímto videem vstupujeme do druhé padesátky Promluv Zdenky Blechové. Hovoří se v něm o radosti ze života, jak by bylo snadné se zaplést do romantického vztahu, i jak můžeme přílišnými nároky udupávat sebevědomí našich dětí aniž si to uvědomujeme. To vše podané s humorem Zdence vlastním. A že vždy natáčení nemusí probíhat hladce, můžete vidět během závěrečných titulků.

(052) - Speciál - Otázky a odpovědi s Lenkou [4k] (12. 9. 2021)

V srpnu u nás proběhl týdenní relaxační kurz, kde se nejen relaxovalo, ale i pracovalo na sobě. A někteří účastníci se uvolili natočit se Zdenkou rozhovor, na který si připravili své vlastní otázky. Dnes začínáme Lenkou.

(053) - Návštěva Panensnkého Týnce [4k] (20. 9. 2021)

Minulý týden jsme navšívili magické místo Panenský Týnec, kde je nedokončený chrám Panny Marie. Postřehy a úvahy najdete v tomto krátkém videu.

(054) - Speciál - Otázky a odpovědi s Alenkou [4k] (24. 9. 2021)

V srpnu u nás proběhl týdenní relaxační kurz, kde se nejen relaxovalo, ale i pracovalo na sobě. A někteří účastníci se uvolili natočit se Zdenkou rozhovor, na který si připravili své vlastní otázky. Minulé povídání bylo s Lenkou, dnes pokračujeme s Alenkou.

Všechny rozhovory byly natočeny v jeden den, a protože jsme měli závadu na mikrofonech, na kterou jsme přišli až po natáčení, omlouváme se za sníženou kvalitu zvuku.

(055) - Speciál - Otázky a odpovědi se Zdeňkem [4k] (30. 9. 2021)

V srpnu u nás proběhl týdenní relaxační kurz, kde se nejen relaxovalo, ale i pracovalo na sobě. A někteří účastníci se uvolili natočit se Zdenkou rozhovor, na který si připravili své vlastní otázky. Minulé povídání bylo s Lenkou, pak s Alenkou a dnes zakončujeme se Zdeňkem.

Všechny rozhovory byly natočeny v jeden den, a protože jsme měli závadu na mikrofonech, na kterou jsme přišli až po natáčení, omlouváme se za sníženou kvalitu zvuku.

(056) - Budeme volit srdcem, nebo rozumem? [4k] (6. 10. 2021)

O tom, jak se stále ještě necháme unést vzhledem a líbivou mluvou před přímostí a upřímností.

(057) - O vnitřních pocitech a hledání víry [4k] (7. 10. 2021)

Na den Svatého Václava jsme si udělali výlet do Rabštejna nad Střelou, náhodou jsme se stali svědky zvláštní svatováclavské mše a prošli se krásnou přírodou v údolí říčky Střely. A při tom našem putování vznikly i tyto promluvy o vnitřních pocitech, jak s nimi pracovat a jak hledat a nalézat pravou víru.

(058) - Silou mysli chráníme své duševní zdraví [4k] (15. 10. 2021)

Video, které jsme natočili v Rabštejně nad Střelou, má ještě pokračování. Příběh pokračoval a došel k nečekanému rozuzlení. Přes karty odkrýváme podstatu. Síla naší mysli, tak jak se dokážeme poprat s realitou, určuje, jak si dokážeme udržet své duševní zdraví.

**********

zpět