Promluvy Zdenky Blechové 021 - 030

(021) - Jak sílit a překonávat překážky [full HD] (4. 9. 2020)

"Co tě nezabije, to tě posílí" - ne vždy je naše cesta snadná a posetá růžemi - ty většinou čekají až na konci naší cesty jako odměna za vykonanou práci. Pokud ji tedy zvládneme. Jsou v životě chvíle, kdy si musíme sáhnout až na dno našich sil, kdy to již třeba i chceme vzdát, ale pokud to nevzdáme, vycházíme z těchto situací silnější a odolnější. Docházíme k růžím. O tomto hovoří Zdenka ve svém dnešním příspěvku, který tak trochu doplňuje a rozvíjí předchozí příspěvky k tématu roku 2020.

(022) - Současnost a jak dál? [full HD] (15. 10. 2020)

Pohled na současné dění očima Zdenky Blechové a rada za pomoci karet a channelingů jak se se situací vyrovnat, abychom mohli jít dál.

(023) Setkání s Eset [4k] (27. 11. 2020)

Dnešní video nese název Setkání s Eset aneb proměna recepce lázní. Nejprve se v hlavě usídlí myšlenka. Ta postupně sílí, nabývá tvar, až vyústí v čin. Tímto procesem i zajímavými souvislostmi jejího uskutečňování vás provede Zdenka Blechová v tomto svém povídání.

(024) Dárek Zdenky Blechové (6. 12. 2020)

Přání k druhé adventní neděli, malé zamyšlení k vánočním svátkům a dárek Zdenky Blechové svým příznivcům, to vše najdete v těchto krátkých promluvách.

(025) Povídání o intuici (13. 12. 2020)

V dnešním zamyšlení bude Zdenka Blechová povídat o intuici. Jak k nám promlouvá a jak se to projevuje v praktickém životě.

(026) Povídání o energii (17. 12. 2020)

Co je to energie? Je to jen něco, čeho je potřeba, abychom měli teplo, světlo, ohřáli si jídlo? I my, lidé, vytváříme i spotřebováváme energii ať už při běžných činnostech, či v mezilidských vztazích. A jakou energii vysíláme, taková se nám i vrací. O to všem v dnešním povídání se Zdenkou Blechovou.

(027) Setkání s vesmírnou rodinou (24. 12. 2020)

Dnešní povídání je zamyšlením, které jsme při příležitosti poslední adventní neděle zaznamenali ve zvukové podobě. Zdenka zde zmiňuje události posledních dnů, které však mají přesah do dávné minulosti. Zveřejňujeme je na Štědrý den jako dárek našim příznivcům. Dalším dárkem bude komentovaná předpověď na rok 2021, kterou jsme natočili ve spolupráci s kanálem Sueneé Universe.

(028) - Poděkování a přání všeho dobrého do roku 2021 (7. 1. 2021)

Na našem kanálu @malovec995 jsme již nahráli 100 videí Zdenky Blechové, ve kterých najdete záznamy přednášek, rozhovorů, vizuálně zpracovaných ukázek z CD vydaných nakladatelstvím Zděnka Blechová, a od září roku 2019 pak promluvy Zdenky Blechové. Dnešní promluvy s pořadovým číslem 28, jsou tedy videem, které začíná druhou stovku. Chceme vám moc poděkovat za vaši přízeň - inspiruje nás to k další tvorbě, a do letošního roku popřát hodně zdraví, sílu ke zdolání všech překážek, které nám doba přinese, a plnění všech vašich přání, za kterými si trpělivě a vytrvale půjdete. Zdenka Blechová a Vladimír Malovec

(029) - Musíme se o sebe postarat [4k] (27. 1. 2012)

V těchto promluvách, které vznikly na procházce přírodou v okolí Plzně, autorka hovoří o tom, že již není čas zachraňovat druhé, ale je třeba upřít pozornost k sobě a začít pracovat na vlastní záchraně.

(030) - Cesta duše [4k] (17. 2. 2021)

Tímto videem jsme završili tři desítky Promluv Zdenky Blechové. Proto jsme je udělali delší než obvykle, jsou v něm soustředěny myšlenky v průběhu několika dnů. Mluví se zde o cestách - cestách skutečných i symbolických, každá někam vede, na každé se můžeme něco naučit. Děkujeme všem našim příznivcům za přízeň a těšíme se na další setkávání u obrazovek či displejů.


**********

zpět