Promluvy Zdenky Blechové 011 - 020

(011) - Koronavirus 2 [full HD] (26. 3. 2020)

Protože na video z minulého týdne o koronaviru bylo mnoho kladných ohlasů a sešla se i velká spousta otázek, vracíme se k tomuto tématu ještě tento týden a k vysvětlení jeho působení Zdenka použila své Karty zdraví.

(012) - Koronavirus 3 - O partnerských vztazích [full HD] (5. 4. 2020)

V novém videu Promluvy Zdenky Blechové se ve třetím pokračování věnujeme otázce koronaviru. Tentokrát z toho pohledu, jak na nás působí omezení našich sociálních kontaktů s ohledem na partnerské vztahy. Umíme být sami se sebou? Nebo se dožadujeme zvýšené pozornosti od partnera? O tom a mnoha dalších věcech je toto video, včetně ukázky jednoduchého cvičení na protažení a uvolnění stresu.

(013) - Koronavirus 4 - Velikonoce [full HD] (10. 4. 2020)

Velikonoce z duše, anebo z rozumu? Pokud v sobě chováte víru, a tu pravou, jsou pro vás letošní Velikonoce požehnáním a vy je hluboce cítíte v duši. Více se dozvíte v tomto videu.

(014) - Velikonoční svátky jinak [full HD] (12. 4. 2020)

Na velikonoční neděli jsme naprosto neplánovaně natočili další video, v kterém se Zdenka Blechová zamýšlí nad prožíváním letošních svátků jara i nad tím, že chceme-li něčeho dosáhnout, musíme pro to udělat maximum.

(015) - Zázraky Panny Marie [full HD] (1. 5. 2020)

Panna Marie, její energie, je s námi pořád v dobách dobrých i zlých. Zdenka Blechová vzpomíná, jak se její přítomnost projevovala v průběhu jejího života.

(016) - Koronavirus - konec, nebo začátek? [full HD] (26. 5. 2020)

DOBRÝ DEN, MILÍ PŘÁTELÉ,

ozývám se vám opět po 3 týdnech s novým videem. Začala jsem předělávat svoji kuchyň, čajovnu, lázně, a tak mi to zabralo docela dost času. Prostě se nenudím, stále si něco vymýšlím a tvořím. Díky tomu se měním a prožívám radost z dokončeného díla. Taky mě vysiluje dokončovat věci. Jednodušší je vymyslet si je, začít je, ale pak je vždy namáhavé je dokončit. Ale ta radost je pak za odměnu.

(017) - O hubnutí [full HD] (12. 6. 2020)

Dnešní zamyšlení je o okolnostech, které nám brání v hubnutí a o pěstování cílevědomosti, kterou bychom měli budovat nejen k získání vysněné postavy, ale i k dosažení jakéhokoli snu, který v životě máme.

(018) - Návštěva hradu Karlštejn [full HD] (16. 7. 2020)

Jak cítíme minulé životy v tom současném životě, jak nás zdánlivé maličkosti s nimi spojují a jak je dobré, když podobné okamžiky přijdou, si dopřát čas.

(019) - Povídání o škole života (Studna a kuchyně) [full HD] (2. 8. 2020)

Každý jsme tu ve škole života a čas od času procházíme výukovými lekcemi. Protože podstata lekcí bývá podobná, koneckonců bychom z této školy měli jednou odcházet se stejnými znalostmi, prožitky jednoho mohou ukázat cestu dalším, protože zrovna řeší podobné téma. Proto knihy Zdenky Blechové jsou plné životních příběhů, a proto ji i spousta čtenářů píše, že je to jako by psala o nich. A nejinak tomu je i v Promluvách, které natáčíme. Poslechněte si tedy Povídání o škole života, o dvou lekcích, které přišly krátce po sobě, byly ozvěnou minulosti a zkoušely, zda již Zdenka jich učení pochopila a zareaguje tentokrát správně.

(020) - Střípky moudrosti z denního života [4k] (13. 8. 2020)

Denně se setkáváme s moudrostí života, která nás učí dívat se na vše okolo sebe jinak. Pokud se chcete učit, třeba něco pochopíte v tomto díle Promluv pro svůj život.

**********

zpět