Seminář 31. 1. - 2. 2. 2020 v Plzni

3101-20_plzen

Vícedenní semináře Zdenky Blechové s relaxací v Antických a egyptských lázních v Plzni – celkem 3 dny

Řešení zdravotních problémů

Z čeho vznikají zdravotní problémy, jak je odstranit, jak žít, jak myslet, uvědomění formou konstelací, jak vypadá moje nemoc, co mi dělá dobře a co mi škodí, odblokování formou cvičení a myšlení. K tomuto semináři mě přivedly dvě ženy, které se zúčastnily se mnou zájezdu do zahraničí. Jedné bylo 50 let a nemohla pořádně zvednout ruku, po zájezdu byla bez obtíží díky cvikům, které jsme spolu prováděly. Druhá žena měla problém s nohami. Otékaly jí a bolely a i dnes po půl roce nemá žádné problémy a dokonce si ani nebere punčochy do letadla, bez nichž dříve by let nezvládla. Vše je v naší mysli a v našem konání. A tak, když se během semináře naučíme dívat jinak a části těla, které nás bolí, opatrně rozhýbáme, budeme zase v pohodě. Naše tělo nás má rádo a dává nám signály bolestí znát, kde se máme zaměřit na rozhýbání energie v těle, aby tělo bylo čisté a mohlo fungovat. Tělo si zanášíme nečistými myšlenkami a stagnací.

Chodím ráno běhat do lesa a zastavím se vždy v přírodní posilovně v lese. Přijde tam starší paní s pánem. Pán je o hůlce a snaží se na strojích protahovat. Slyším, jak neustále na něco nadává: „Tady to nikdo nenamaže. Měl jsem si vzít olejničku.“ Jeho paní mlčí, ale myslím si, že jeho přístup k životu otravuje i její život. Nechtěla bych už neustále slyšet nářky a odsuzování druhých. To vím, že by mi nedělalo dobře a ubíralo by mi to energii. A tak dnes si už umím sjednat s druhými pořádek v tom, co chci slyšet a kde odmítám slyšet jen nářky bez žádné snahy.

Nebojte se, vás vyslyším a budu ráda, když budete ochotni se svým problém něco dělat, protože bez vás to nepůjde. Vždy je to zásluhou vás a ne druhých.

Vezměte si s sebou čisté papíry A4 nebo čtvrtky a pastelky, psací potřeby.


Kde: Čajovna kavárna Relax

Cena třídenního semináře:

lázně 850 + seminář 700 = 1550/den

3 dny lázně se seminářem 4 650 Kč, při platbě minimálně měsíc předem zvýhodněná cena 3990 Kč

ubytování na matracích s povlečením 350,-Kč/noc

snídaně 150 Kč

2 noci se snídaní 2 x 500 = 1 000 Kč

Celý seminář s ubytováním a se snídaní 5 650 Kč, při platbě minimálně měsíc předem zvýhodněná cena 4 990 Kč


Účast na semináři si zajistíte ZDE (e-shop Zdenky Blechové). BEZ UBYTOVÁNÍ

Účast na semináři si zajistíte ZDE (e-shop Zdenky Blechové)S UBYTOVÁNÍM

Nocleh je možný na matracích v meditační místnosti s povlečením za 350 Kč/noc + snídaně za 150 Kč/den. Připište do objednávky, zda budete požadovat a zaplatíte na místě v hotovosti.

Harmonogram:

od   9 do 10 hod. snídaně  
od 10 do 12 hod. máte k dispozici celé lázně, což v normálním provozu není možné
od 12 do 14 hod. volno na oběd (kousek od nás je krásná bolevecká hospůdka, kde vaří i denní menu)
od 14 do 18 hod. pracujeme formou zvoleného semináře
večer volno popř. nějaký kulturní program

*****

Seznam přednášek a seminářů

Semináře Zdenky Blechové 2020 v Plzni