Přednáška 14. 11. 2020 v Praze

310-a80ad4178c7347749678319ed46ac5dd

Přelozeno do on-line prostoru - přímý přenos bude probíhat na kanálu Sueneé Universe - odkaz ZDE

Dne 14. 11. 2020 se v prostorách divadla Dobeška (Jasná 1, Praha) uskuteční 3. mezinárodní konference exopolitiky, historie a spirituality. Zdenka Blechová se jí zúčastní a

od 15.00 do 15.45 hod. bude mít  přednášku na téma

Kočky starého Egypta

Kočičí oči jsou zrcadlo, skrz které mohou nemnozí vyvolení
pohlédnout do říše víl… - staré keltské přísloví

* * * * * *

Před lety jsem měla sen a ve snu se mi zjevil zlatý prsten s hieroglyfy. Věděla jsem, že ten prsten mám mít, ale nevěděla, kde ho seženu. Ve zlatnictvích jsem takový prsten nikde neviděla. Když jsem vstoupila na půdu muzea na Krétě, věděla jsem, že tento prsten tam objevím. A skutečně tam byl tento prsten z mého snu. Vyfotila jsem si ho a nechala dle něj udělat prsten z mých starých prstýnků ze zlata. Když jsem si začala tento prsten prohlížet, najednou jsem v něm zahlédla tvář a prohlásila: „Kočičí král.“ Stále jsem však nechápala tento význam, a to až do dnešního dne. Dnes zkusím pomocí channelingu zjistit informaci o kočičím králi.

Vstupenky můžete zakoupit ZDE


Na konferenci budeme prodávat produkty Zdenky Blechové za akční ceny a paní Blechová bude zájemcům poskytovat poradnu, do které se můžete přihlásti předem, abyste měli jistotu, že se na vás dostane. Objednat se můžete ZDE.

zpět