Přednáška 8. 10. 2020 ve Svitavách

Dne 8. 10. 2020 od 18.00 hodin se bude konat v Hotelu a restauraci Slavia, Svitavy (Náměstí Míru 134/72) přednáška Zdenky Blechové na téma:

Numerologie tak, jak ji neznáte

Numerologie Zdenky Blechové vychází z poznatků z dlouhodobé praxe a rozvíjí a prohlubuje její použití.

Numerologii učím jinak než je psáno v knihách. Hodně mě naučil život a sledování různých situací. Třeba si uvědomíte, co se učíte s partnerem dohromady a každý sám od druhého, zda se už umíte prosadit, nebo neumíte, protože jste v minulých životech jen sloužili druhým a jak se to naučit. Zda máte vlohy pro podnikání, nebo na co je zapotřebí si dát pozor. Jak nás ovlivňuje každá desítka našeho věku a jaký význam měla numerologie do roku 1999 a po roce 2000. Uvědomíte si, jak jste se cítili v různých letech svého života. Zda člověk umřel s vyrovnáním karmy či nikoliv, co znamenají stejné číslice na hodinkách, jak nás ovlivňuje číslo domu, ve kterém bydlíme a mnoho dalších zajímavých informací v mém podání.


Objednávky jsou možnéna číslech: Martina 736 773 036, Roman 731 075 486 


Chtěli byste se osobně setkat se Zdenkou Blechovou a najít řešení svého problému? Stačí se nejpozději týden před přednáškou objednat do poradny a domluvit si setkání ve městě, kde bude probíhat přednáška. Paní Blechová přijede dříve a ráda se s vámi setká.

Možnost objednání - ZDE

zpět