Seminář 16. 2. 2019 v Plzni

Ii-06_1602-19_plzen-bl

Škola mimosmyslového vnímání Zdenky Blechové s relaxací v Antických a egyptských lázních a se získáním osvědčení v Plzni – celkem 7 dní

Učíme se komunikaci ve vtazích

"Nikdo do nás nevidí", zpívá se v jedné písni. Chceme-li tedy, aby nám ostatní rozuměli, musíme se naučit odkrývat své nitro a dokázat svému okolí říci co chci, co se mi nelíbí, co se ve mně děje. Musíme se naučit komunikaci. Tím se dotýkame srdcí ostatních. S tím ruku v ruce souvisí i dotyk fyzický. Na semináři se tedy budeme učit dotykům jak fyzickým, tak srdce. Budeme se učit uvědomit si: "co je mi příjemnější? Přijímat dotyky, nebo je dávat? Dostávám stejně, jako vydávám?" Druhá část semináře.

Různými cvičeními se budeme učit nebát se dotknout druhých a nebát se dotknout sami sebe. Budeme vnímat, zda nám jsou dotyky příjemné či nejsou, kolik dáváme a kolik dostáváme zpět, kde jsou naše blokády z minulosti vůči dotykům a naše zranění. Pomocí dotykové masáže, která se dělá na oblečeném těle se uvolníte a naučíte znát energii.

Vezměte si s sebou šátek, psací potřeby, pastelky a čisté papíry A4 nebo čtvrtky!


Kde: Čajovna kavárna Relax

Cena: 1 den - 1.700 Kč - v předprodeji do 30. 11. 2018 akční cena 1.500 Kč

Účast na semináři si zajistíte ZDE (e-shop Zdenky Blechové).

Nocleh je možný na matracích v meditační místnosti s povlečením za 350,- Kč/noc + snídaně za 150,- Kč/den. Připište do objednávky, zda budete požadovat a zaplatíte na místě v hotovosti.

*****

Seznam přednášek a seminářů

Škola Zdenky Blechové 2019