Seminář 4. a 5. 5. 2019 ve Znojmě

0405-19_znojmo

Dne 4. a 5. 5. 2019 vždy od 10.00 do 17.00 hodin se v Rodinném centru Maceška, Pražská 80, Znojmo bude konat dvoudenní seminář Zdenky Blechové na téma:

Numerologie a Rodinné konstelace

Naučím vás podívat se na numerologii jinak, než jste zvyklí. Nahlédneme i do našich karmických vazeb. Na to, co si přinášíme z minulých životů a co se máme naučit v tomto životě. Co je náš úkol a co nástrojem našeho učení. Součástí bude i meditace na minulé životy a možná se některým z vás zjeví obraz z vaší minulosti.

Pomocí rodinných konstelací je možné si uvědomit situaci ve vztazích na duchovní úrovni. Tím, že se člověk ocitne v roli někoho, mu pomáhá v jeho životě, protože není náhoda, že byl do této role obsazen. Člověka, který si postaví konstelaci a pak pozoruje dění, může obraz toho, co vidí, zasáhnout jeho srdce. Je to jako blesk – tak takto to je!!! Situace se pak na vědomé úrovni našeho žití zpracovává 3 měsíce a může nám pomoci ke změně myšlení. Každá konstelace se týká každého, který se zúčastní tohoto sezení, protože se vždy přitahují stejná zranění.

Vezměte si s sebou čisté papíry A4, pastelky a pero, šátek. 

Informaci o předprodeji najdete na letáčku.

Předprodej vstupenek: + Rodinné centrum Maceška Znojmo

Přestávka na oběd 1,5 hod.

zpět