Jsme na rozcestí

Milí přátelé,

po cestě z Plzně do Otrokovic mi v autě přišlo toto poselství, o které se s vámi ráda podělím:

Znamení V minulých letech nás Vesmíru upozorňoval, že budeme přecházet ze starého světa do nového světa. Starý svět žil kódy z generace na generaci, nový svět žije své kódy pro život a už nebude přebírat kódy od rodiny, co se má a co se nemá. Zde dochází mnohdy i k odloučení, když rodina příliš lpí na následování rodu. Dítě se vzdálí a třeba odejde daleko od rodiny. Pak nás Vesmír připravoval na to, že se bude přesívat. Jak stojí v bibli „zrno od plev“.

V této době jsme si uvědomovali právě odlišnosti z naučených frází života a z moudrosti života. Lidé se začali dělat na dva tábory. Tábor, který pochopil, proč sem přišel. Pro tvořivost a pracovitost. Tento tábor začal následovat svůj cíl a svojí trpělivostí a cílevědomostí pomalu dochází k cíli. Čas je omezená jednotka, a tak tento tábor přestal mít tolik času na druhé a věnoval se dosažení svého cíle. Teď pomalu dochází k jeho naplnění.

Druhá skupina ještě nepochopila, proč tu je a stále se hledá ve společnosti, radovánkách, sexu a romantice. Není zodpovědná za svůj život tak, jak první skupina, která pochopila, že svoboda = zodpovědnost k sobě a k druhým. Tato druhá skupina se často trápila tím, že si našla někoho z první skupiny, kdo na ni neměl čas, protože sledoval své cíle. Druhá skupina žádné cíle neměla, a tak jí bylo zatěžko pochopit první skupinu. Chtěla se radovat a stále méně nacházela někoho, kdo s ní bude prožívat romantiku.

Růže Pomalu končí rozdělování skupin, jejich dělení. První skupina, která došla k cíli a ví o čem je svoboda a zodpovědnost, už zná a uznává vesmírné zákony. Druhá skupina to ještě neví, a protože vždy jeden následuje druhého. Všichni jdeme schod po schodu na vrchol pyramidy, kdy bude první skupina učit druhou skupinu zodpovědnosti. I peníze jsou světlo, a pokud se vám nedostává peněz a stále o ně přicházíte, patříte ještě do druhé skupiny. Abyste měli dostatek všeho, musíte nejdříve najít bohatství v sobě a pak bude bohatství všeho okolo vás. A tak první skupina vás bude učit moudrosti, protože skrze ni nacházíte pravý smysl života. A čím více moudrosti získáte, tím větší bohatství se bude rodit ve vás a okolo vás. Chcete přece šťastné a spokojené vztahy, a aby mohly existovat, musí se nejdříve člověk spojit se sebou, aby se v lásce mohl spojit s druhými.

A tak pokud se vám v současné době daří dobře, potkáváte zázraky na každém kroku, o nic nepřicházíte, máte všeho dost a plní se vám v čase každé přání, patříte již do první skupiny. Bude na vás vyvíjen i tlak z Vesmíru, abyste se ujali svého žezla a učili druhou skupinu kralovat. Bude vás to stát hodně úsilí, naučit je hospodařit, být odpovědnými za své činy a odnaučit je starému myšlení. A tak se občas netrapte tím, že musíte na vše dohlížet a vše dávat do řádu, stali jste se pomocníky Vesmíru a Vesmír skrze vás učí druhou skupinu. Časem budete mít okolo sebe čisté, zdravé a láskyplné prostředí, které časem ocení i vaši snahu. Jak mě napsala na vánoce do vánočního přání jedna moje zaměstnankyně: Jsem ráda, že u vás můžu pracovat a učit se ve škole života.

**************** 

předchozí poselství          zpět          následující poselství