8. týden 2011

Vila-v-srdci Channeling Zdenka Blechová

ano

Včerejší den 23. 2. 2011 se stal osudným tobě i jiným v tom, že jste se opět společně pohnuli ještě k většímu cítění všeho, a proto dnes můžete pociťovat ještě větší něhu k sobě a tudíž i k druhým. Pozor, nepleťte si něhu s pojmem pomáhat a hýčkat druhé. Něha pro vás znamená ještě větší pocit samoty na cestě ke svobodě a lásce ke všemu okolo sebe. Jdete do ještě většího cítění a tím se blížíte k soucítění, ale opravdovému. Soucítění jako klid duše, ale zároveň propojení se vším okolo sebe. Cítit život všeho a všech, ale bez zranění a odsuzování.

Channeling z roku 2006 – Soucítění se žije tak, že druhé vyslechnu, ale neprožívám s nimi jejich příběh, ani je nezachraňuji.


Když se naučíte cítit, vše je pro vás živé, se vším komunikujete, vše k vám promlouvá.

 * * * * *

V současné době možná cítíte bolest u srdce, to se otevírá vaše srdce přes rány osudu a uzdravuje se, aby bylo schopné cítit. Pokud pociťujete tlak v hlavě, bolest hlavy, napětí na čele, to vaše duše mění myšlení a je to pro ni docela náročné a proto si klidně dopřejte odpočinku a klidu. Nepřepínejte své síly k druhým, ale raději vyhovte sobě. Váš proces uzdravování se zrychlí.

Pokud jste nachlazeni, bolí vás celé tělo, máte rýmu a další potíže, opět se to týká našeho čištění. Tím, že všichni čistíme myšlení, automaticky čistíme i své tělo, a jak přišlo i v poselství na tento rok – viz „Předpověď na rok 2011“ na www.zdenkablechova.cz, může se stát, že se váš zdravotní stav zhorší, abyste se mohli uzdravit.

Vždy máte na výběr při čistotě komunikace,

buď zraníte toho druhého, protože budete chránit své zájmy,

anebo se o toho druhého budete bát a tak raději zraníte sebe.

Všechna zranění, která jste utrpěli z předchozích vztahů, teď vylézají na povrch, a vy si lížete rány

a začínáte se uzdravovat v tom, že už nechcete zraňovat sebe.

 

Byl to náš strach – když zraním druhé, oni pak zase můžou zranit mě. Učíme se otevírat srdce a nebát se zranění.

zpět

zpět