Jak jste slavili Valentýna?

Milí přátelé,

Dvě srdce jak jste slavili včera Valentýna?

Neočekávaně na můj kurz přijela do Plzně Valentýna a dostala jsem od ní dárek. Pak jsem šla s děvčaty na oběd a dostala jsem dárečky i od nich a od mé pracovnice. Ještě večer mi volala jedna paní, že mě miluje. Žádný muž v tomto dni nebyl, Vláďa mi dal kytičku už den předem (nevydrží to a dostávám dárečky s předstihem). Legrace je, že já jsem mu věnovala divadelní představení "Modrovous" a byl to pěkný horor o lásce. Musela jsem se smát, co jsem dala k Valentýnovi.

A tak jsem si oslavila Valentýna s Valentýnou, jak příznačné pro lásku. A tak není důležité, zda k vám přijde láska od muže či od ženy, vždyť láska je jen jedna a nachází se v našem srdci. Dokonce i sestra mi napsala poprvé k Valentýnovi s tím, že mě má ráda. 

Nacházím stále více lásky ve svém srdci a ona přichází i z okolí. Už o ni nemusím žebrat, stačí si jen hlídat své srdce.

Dokud jsem si myslela, že láska musí přijít od muže a hledala ji, stále jsem narážela na okolí a cítila nepochopení. Ve skutečnosti jsem nechápala pravou podstatu lásky.

A tak nehledejte lásku, ona je všude, jen se musíte naučit ji vidět. Nehledejte velké věci, ale hledejte v malých a bude nacházet souvislosti k lásce.

O lásce jsem povídala i na Novoročním věštění, které se uskutečnilo v Plzni v lednu a posílám vám z něho přednášku.

****************    

předchozí poselství          zpět          následující poselství