Poděkování

Milí přátelé,

jsem ráda, že jste se po mě poptávali a mnozí projevili obavy, zda mi něco není. Ano, už mnoho let pravidelně rozesílám poselství ve čtvrtek nebo v pátek. A to i na dovolené. Nyní jsem cítila, že si mám dovolit odstup od všeho, a tak jsem nepsala ze Srí Lanky nikomu, ani rodině. O to více mě potěšilo, že jsme si mohli vzájemně uvědomit, že si chybíme. 

Mnohdy druhé bereme jako samozřejmost, a teprve když si dovolíme se vzdálit, můžeme si uvědomit hodnoty, které máme jeden v druhém. A tak tomu bylo i u nás v rodině. Po dovolené mě překvapil při příjezdu domů nápis na lednici: Vítejte doma a pak lednice plná dobrot. O to se postarala moje dcera. Když jsem jí chtěla zaplatit nákup, peníze mi vrátila se slovy: „Peníze si nech, chvíle s tebou jsou pro mě důležitější než peníze. Mám tě ráda.“

Zrovna tak sestra se zajímala o to, zda už jsme doma, a po návštěvě u nás mi napsala SMS: Děkuji za dárečky a hezké odpoledne, moc jsi mě potěšila. 

Taková krásná slova z úst mé dcery a sestry jsem dříve neslyšela. Je vidět, že jsem udělala zase kus práce na sobě, a tím se mi mění okolí. Čím více se naučí člověk dívat do sebe a ne do druhých, tím více může být s druhými v lásce. Práce na sobě se vždy vyplatí a časem to vždy zaznamenáme. 


Lanka4-173_2

Krásný den Zdeničko,

úžasné vzpomínky prožívám, je to jako Nový svět, který jsem poznala a do srdíčka načerpala plno lásky, síly a duchovna, Ukázali jste mi, co je skutečná svobodná láska bez příkazů a podmínek. Až se mi chce štěstím plakat, tolik lidí, co mě přijímají takovou jaká jsem - úžasné.

Těším se brzy na viděnou. Srdíčko posílám.

Ládíkovi moc děkuji za nádherné svatební video a vše vůbec, co jste pro nás udělali. Chovám vaše srdíčka a tiše je líbám.


Mnohokrát se setkávám s tím, že mi lidé děkují za to, že se na dovolené se mnou cítili svobodně a volně. Jsem ráda, že když se umím již cítit tak já, dokážu tím obohatit i okolí. Když sami neumíme žít svobodu, zbytečně omezujeme i druhé.

****************   

předchozí poselství          zpět          následující poselství