Zamyšlení na 5. týden roku 2013

Otázka voleb a prezidenta

Zdenka Zabývám se channelingem, což je napojení na vesmírný kanál. Položím do éteru otázku, a jako když mi někdo diktuje, zaznamenávám odpověď.

Každý týden posílám do své databáze členů „klubu Mysterium“ odpovědi na různé otázky. Před volbami jsem odpovídala channelingem i na takovýto dotaz:

Chci jít k volbám, ale potřebovala bych znát odpověď po duchovní stránce:
Vadí planetě Zemi jaderná energetika a jaderné elektrárny?? Jelikož někteří kandidáti chtějí propagovat jaderné elektrárny, ovlivní tak odpověď mou volbu.

Ano

Ona k volbám může jít, ale nemůže si od toho nic slibovat. Je to vždy na každém člověku, jak se ujme svého postavení, ona to neovlivní. Takže i to, zda je jaderná energetika škodlivá pro Zemi či není, není v její moci ovlivnit. Vše je v tom, jak se kdo k čemu staví, za jakým účelem a proč. Dle toho si nese následky svého žití a ovlivňuje si následné své učení dále. Každá bytost je jedinečná a každá bytost si sama ujasňuje své postoje, a proto není třeba se na nikoho dívat tak, zda je dobrý či špatný. Vždy se jen učíme být lepší.

****

Nyní se mě jedna paní dotázala na volbu prezidenta.

K tomuto mi přišla channelingem tato odpověď:

Volba prezidenta nemá vliv na růst člověka. Člověk musí pochopit, že za něj nezodpovídá nikdo, jen on sám za sebe. Lidé budou upadat do beznaděje: Cožpak se o mě nikdo nepostará? Ale právě v tomto okamžiku již začíná přemýšlet o tom: Musím se o sebe postarat a tady začíná duchovní růst. Člověk přestává být závislý na druhých a začíná tvořit, a tím se radovat ze života. To, co se jeví nereálně, začíná být reálné. Člověk začíná stavět a bořit iluze.

A tak se nermuťte stavem věcí okolo sebe, ale hledejte svoji vnitřní sílu, se kterou dokážete zázraky. Stačí jen chtít a vše jde.

zpět