Poselství na rok 2021

MILÍ PŘÁTELÉ,

posílám vám předpověď na rok 2021 jak ve videu (klikněte na obrázek výše, nebo video naleznete na našem kanálu malovec995 na youtube), tak písemně. Opatrujte se a buďte v sobě.

S láskou Zdenka Blechová

V písemné podobě najdete poselství na této stránce ZDE

********************************

A tady je zpráva pro vás channelingem, přijato 24. 12. v 02.02 hod.

Co pro nás má znamenat Štědrý den?

ano

Vaše přízeň k tomu, co se právě děje je složitější v tom, že od toho něco očekáváte. Máte se naučit neočekávat nic a jen být. Až pochopíte, že Štědrý den není o štědrosti vůči druhým, ale o štědrosti vůči sobě, naplníte svého ducha a on se bude moci s vámi těšit z těchto svátků. Není důležité se s někým spojit, ale je důležité být ve spojení se sebou. Čím více naleznete klid v duši, tím více ho budete nalézat ve všem, co děláte. 

Právě vánoční svátky vás nutí pozastavit svoji duši a ptát se jí, co by jí udělalo dobře. Je dobré se nesnažit o svátky jako symbol něčeho, co je zde od nepaměti, ale jako o symboliku spojení. V tento den, pokud jsem ve spojení se sebou, můžu být v klidu ve spojení s druhými. Žádný chaos mě neohrozí a já nalézám stále větší klid. Naopak ten, kdo se snaží být ve spojení s druhými, může cítit neklid, nepohodu a i otázku: O čem vlastně vánoce jsou? Nejsou o nadbytku, přebytku, ale o skromnosti a neokázalosti. Čím více se snažíte být okázalí navenek, tím menší prostor máte v sobě pro sebe, a tím více trpí vaše duše nedostatkem uznání. A proto pokud budete cítit v době vánoc zklamání a neklid, nejste v sobě, jste v druhých a oni se nechovají dle vašich představ, protože ani vy to nedokážete. 

Zkuste jen být a nic víc. O tom je štědrost ducha, který se snaží prožít s každým ten nejlepší okamžik vnímání na duši a nedělá to, co mu škodí.

****************

předchozí poselství          zpět          následující poselství