Zimní slunovrat

301220101232_3 Dnes za mnou přišla do poradny jedna paní. Pozoruji ji přes okno, jak nese vánoční růži do kapličky P. Marie, kterou jsem postavila jako součást lázní. Dojalo mě to k slzám a jen přišla informace: čisté srdce. A každé čisté srdce a každá čistá situace vás bude dojímat k slzám. A čím více čistoty budeme žít, tím větší lásku v srdci budeme pociťovat ke všemu okolo nás.

Pustila jsem skladbu Marie z mého CD Písně a hudba, které uzdravují srdce. Cítila jsem, že si máme připít vodou od P. Marie ze Svatého Hostýna. Tuto vodu si stále množím a piji ji. Paní chtěla udělat regresi do času, kdy něco ztratila. Bylo zajímavé, že jsme s dostaly v regresi do Vesmíru. A tak díky regresi jsem mohla vidět, že i ve Vesmíru se všichni připravují na Vánoce a andělé v okruhu Archanděla Michaela jsou v pohotovosti, mají plno práce s ochranou duší na Zemi. Andělé v okruhu Archanděla Gabriela se jen dívali na Zem, jak to vše funguje. Je to takové řídící centrum, které se stará zodpovědně o duše na Zemi a dohlíží na jejich učení.

Panna Marie Pak jsme se dostaly k trůnu P. Marie a paní se spojila s P. Marií a sedla si na trůn, znovu nalezla svoji ženskost, kterou v minulosti ztratila. P. Marie ji nabádala, aby vládla svému životu.

A tak některá žena na P. Marii zapomněla, některá si na ni začíná vzpomínat, některá už k ní směřuje, některá ji už našla a některá se s ní už spojila. I tím, že si na P. Marii vzpomenete, stáváte se její součástí a ona vám vrátí vládu nad svým životem, kterou jste možná ztratili díky tomu, že jste začali spoléhat na druhé a na jejich vedení. A věřte, mohla napsat mnoho zázraků, když mě P. Marie začala provázet na mé cestě.

Odpoledne jsem si zašla na náměstí vyposlechnout hudební vystoupení a opět přišly slzy. Každý advent byl pro mě jiný, každý jsem prožívala v minulosti jinak. Nejdříve stresově, abych vše stihla pro druhé obstarat, pak abych vše stihla do konce roku udělat a odcházela do nového roku s čistým štítem, pak jsem naopak nechtěla dělat nic, a ani se starat o druhé. Byly Vánoce, když jsem chtěla navštívit mnoho přátel, pak Vánoce, kdy jsem neměla potřebu nikam chodit a nyní mám konečně Vánoce pro sebe, protože je už konečně cítím v srdci. Letos jsem si udělala pěknou výzdobu v obýváku pro sebe a ráda tam sedávám. Letošní advent mě nutil být více v sobě než s druhými a ráda jsem si to dopřála. Dělala jsem si radost tím, že jsem si zašla na náměstí poslechnout hudbu, nehonila se a jen si spíše odpočívala. Dokonce jsme si dopřáli s partnerem i vánoční den v Praze s vánočním koncertem.

Převrátila jsem i životní hodnoty a nesnažila se už udělat tolik radost příslušníkům rodiny, ale mému pracovnímu kolektivu, protože jsem si uvědomila kolik úsilovné práce mi věnovali, a že díky nim jsem měla pokojný rok. Tam jsem cítila, že si zaslouží největší odměnu. A tak věřte tomu, že Vesmír vás vždy za práci, kterou budete dělat srdcem, odmění. Vše je dle našich zásluh a nic se nedá obelhat.

Teprve večer jsem zjistila, že je dnes zimní slunovrat, proto jsem cítila tak silné energie a zítra bude úplněk. Sledujte, co vás zítra potká, protože to nebude náhoda. O úplňku si na vás Vesmír nejvíce posvítí, a díky situacím můžete rychleji pochopit své učení, které je o úplňku osvětleno.

Já mám naplánován den pro sebe, aniž bych věděla, že je zítra úplněk. Mám se naučit i odpočívat, což neumím a jsem ráda, že jsem si dovolila zítra odpočívat a úplněk mi mé učení potvrzuje. Odpoledne si zase zajdu na náměstí poslechnout písničky a budu dělat to, co se mi zrovna bude chtít. Možná si teď říkáte, té se to mluví, to já nemůžu, mám mnoho povinností vůči rodině. Také jsem to žila a jsem ráda, že už to mám za sebou. Jak říká moje dcera: "Vše je v naší hlavě!" A tak jsem ráda, že už žiji v srdci a nemusím řešit, co si můžu dopřát a co nemůžu. Jsem ráda, že už dnes nehlídám čas a spím si jak potřebuji, jím, kdy chci a co chci a nehlídám, zda je to zdravé či nezdravé, že můžu nakládat se svým časem, jak se mi zachce bez ohledu na druhé. Už totiž není na koho se ohlížet, když žiji v srdci. A díky srdci se vlastně ohlížím na druhé, protože je nikam necpu, nic je nenutím, nic po nich nechci. Jsem vděčná za toto prozření, díky kterému si můžu užívat čas naplno kdekoliv, s kýmkoliv a jakkoliv.


A tak vám všem přeji požehnané Vánoce a to takové, abyste byli ve svém srdci a vaše srdce vám napoví, kde vám bude nejlépe a nebojte si dopřát to, co cítíte. Prokážete tím službu sobě i druhým. Žijte naplno každý okamžik, protože nevíte, co bude zítra a třeba by vás zítra mrzelo to, že jste nežili včera.

S láskou a Božím požehnáním Zdenka Blechová

***************    

předchozí poselství          zpět          následující poselství