Novoroční přání

Vánoční strom Milí přátelé,

po delší době se opět ozývám. Celý advent jsem cítila potřebu být sama se sebou a vypnout. Hodně jsem meditovala a stále mi přicházela informace: „uvědomění a realita a iluze.” Hodně jsem si o tomto přemýšlela. Přišlo mi mnoho situací do života, skrze které jsem hledala odpovědi. Vy občas chcete odpověď na vše hned, ale je důležité si pohrávat s myšlenkou a stále se jí zaobírat, aby najednou přišla jasná zpráva duše.

A tak vám přeji do nového roku hodně rozjímání, skrze které dochází k pochopení. Jak se říká: Ticho a klid léčí. A tak si ho dopřejte, abyste mohli vyměnit chaos za poklid v duši. 

A tady je zpráva pro vás channelingem, přijato 24. 12. 2016 ve 14.20 hod.

Co pro nás má znamenat Štědrý den?

ano

Vaše přízeň k tomu, co se právě děje je složitější v tom, že od toho něco očekáváte. Máte se naučit neočekávat nic a jen být. Až pochopíte, že Štědrý den není o štědrosti vůči druhým, ale o štědrosti vůči sobě, naplníte svého ducha a on se bude moci s vámi těšit těchto svátků. Není důležité se s někým spojit, ale je důležité být ve spojení se sebou. Čím více naleznete klid v duši, tím více ho budete nalézat ve všem, co děláte. 

Právě vánoční svátky vás nutí pozastavit svoji duši a ptát se jí, co by jí udělalo dobře. Je dobré se nesnažit o svátky jako symbol něčeho, co je zde od nepaměti, ale jako o symboliku spojení. V tento den, pokud jsem ve spojení se sebou, můžu být v klidu ve spojení s druhými. Žádný chaos mě neohrozí a já nalézám stále větší klid. Naopak ten, kdo se snaží být ve spojení s druhými, může cítit neklid, nepohodu a i otázku: O čem vlastně vánoce jsou? Nejsou o nadbytku, přebytku, ale o skromnosti a neokázalosti. Čím více se snažíte být okázalí navenek, tím menší prostor máte v sobě pro sebe, a tím více trpí vaše duše nedostatkem uznání. A proto pokud budete cítit v době vánoc zklamání a neklid, nejste v sobě, jste v druhých a oni se nechovají dle vašich představ, protože ani vy to nedokážete.

Růže a Zdenka Zkuste jen být a nic víc. O tom je štědrost ducha, který se snaží prožít s každým ten nejlepší okamžik vnímání na duši a nedělá to, co mu škodí.

S láskou Zdenka Blechová

**************** 

 

 

 

předchozí poselství          zpět          následující poselství