Zajímavé myšlenky v 4. týdnu 2013

Minulý týden jste poselství neobdrželi, protože jsem si byla čistit svoji minulost v Egyptě. Sedm stránek, na kterých jsem vylíčila své pocity z minulých životů, bude součástí nového časopisu Mysteria tajemna, který vyjde 1. 3. 2013.

******

Kžíž života Jak jsem vám už psala koncem roku v poselství, bude tento rok hlavně návratem zpět do minulých životů. Musíme si uvědomit chyby z minulosti, abychom mohli rychleji spět ke své budoucnosti v jiném světle. Teď do čtvrt roku se vám budou tlačit na mysl vzpomínky, různé neduhy na těle jsou pozůstatkem starého myšlení, a aby se tělo mohlo uzdravit, musí projít procesem vzpomínek a nastartováním změny. Myslíme si, když jsme zdraví a jen se věnujeme myšlenkám ostatních, že jsme zdraví. Ale ve skutečnosti jsme nemocní, proto přichází laviny chřipek a angín. Když se naučíme směřovat vše k sobě, přestaneme být závislí na myšlení druhých, naučíme se pouštět, nelpět, nepřesvědčovat, neovlivňovat a věřit si, začínáme být zdraví. Takže teprve když projdete všemi neduhy, které se usadily na vašem těle v nesprávném myšlení, a vy je odstraníte novým myšlením, začínáte být zdraví. Tam na vás žádná chřipka a angína nemůže. Protože i toto je projevem toho, co si nedovolím říci vůči druhým a usadí se to ve mně. Důležitá v současné době je upřímnost. Nemusíte se bát, že toho druhého zraníte. Protože pokud se toho bojíte, ve skutečnosti se bojíte, že zraníte sebe.

*****

Příklad - Přišel mi tento dotaz:
Egypt-isis Dobrý den, prosil bych o vaši radu. Několik let mám problémy s bederními obratli, kdy bolest přechází až do podbřišku a močových cest. Urologické i interní vyšetření je v pořádku. Potíže jsou snesitelné, ale pořád se připomínají.

Ano
On by se měl více hýbat, stále sedí a nic nedělá. Jeho život je smutný a plný nářků. Ať se začne hýbat a začne žít.


Dobrý den paní Blechová, děkujeme za odpověď. Jsem snacha pána a moc nerozumím Vaší odpovědi. On právě pohyb vyhledává, každý den chodí na procházky, při dobrém počasí. Čím více km, tím lépe… Je to veselý člověk, co nezkazí žádnou legraci, naopak jí vymyslí. Letos mu bude 70 let. Nezlobte se, že oponuji, ale je to tak. Proto tomu nerozumím. Odpovíte ještě na vysvětlenou? Děkuji.

On se nehýbe v mysli, stále směřuje pozornost k druhým a ne k sobě. Jeho duše chce pohyb k sobě.

*******

Jeden můj známý žije v rodině, kde se všichni bojí jeden o druhého, a tím si vzájemně škodí. Protože strachem zasahují jeden druhému do života a bojí se říci tomu druhému i to, co je trápí, aby nezranili. Mému známému to na jednu stranu dělá dobře, protože se cítí jako princ, o kterého se všichni bojí, ale na druhou stranu ho to zdravotně pokládá. Začal mít dýchací potíže a je mu stále hůře. Ve skutečnosti sám sebe dusí. A tak mu přišla i mantra, která mu může pomoci, když bude odhodlaný udělat změny a vyléčit se. Pokud bude setrvávat ve starém myšlení, bude si stále více ubližovat a bude více nemocný. Třeba ta mantra může pomoci i vám:

Ano

Jsem otevřený(á) ke všem a říkám všem, co mi vadí. Už se nebojím jim říct, co chci a stále více se cítím lépe a dýchám lépe.

****

Skalni-chram  Proto směřuji tento rok více na přednášku „Jak se minulé životy prolínají v naší současnosti.“

Součástí přednášky bude i testík, abyste si lépe uvědomili, odkud pocházíte a kde jsou vaše kořeny.

Pomůže vám to znovu se nalézt a pochopit. Nejdříve musíme pochopit svoji minulost, abychom pochopili to, co žijeme.

 S láskou vašeZdenka

zpět