Adventní podruhé

MŮJ DÁREK PRO VÁS V ADVENTNÍ ČAS
3 X PŘEDNÁŠKA O LÁSCE

Dnes "Láska nebolí, závislost bolí" - ZDE

Christmas-tree-decorations-ideas-and-arrangement-1024x788 V době adventu se vám mohou dít různé věci. Je třeba vědět, že vše, co se děje je v souladu s božím plánem a čistí naše stíny.

Pokud prožíváte adventní čas v klidu a harmonii a cítíte lásku v sobě a všude okolo sebe, jste již v souladu s vaší duší a užíváte si naplno tohoto času s radostí.

Pokud v tomto čase zaznamenáte různé nepříjemné a bolestivé situace, i to je v pořádku, protože Vesmír v tomto čase může lépe čistit vaše stíny, a pomoci vám od zatížení, které v sobě nosíte. Je zapotřebí vnímat do hloubky to, co se vám děje. Jaké pocity z toho mám? Co mě zranilo, co mě bolí? Můžete sebezpytováním udělat velký kus práce na sobě.

A pokud je vám nepříjemně, klidně spočiňte sami se sebou, tím nejlépe uzdravujete svoji duši. Nebojte se samoty, není zlá, je naopak příjemná pro ty, kteří se s ní už seznámili. Kteří se to teprve učí, časem ocení její účinky. 

V adventním čase jste nejblíže andělům a oni pečlivě hlídají vaše kroky. Čím více se naučíte být sami se sebou a sami sebou, tím více ucítíte dotyky a vedení andělů.

Přeji vám příjemný adventní čas, plný lásky a klidu a míru na duši.

****************  

předchozí poselství          zpět          následující poselství