O partnerství

Osudový partner Ženy se mě často ptají: „A je tento partner, se kterým teď jsem, můj osudový nebo duchovní?” Pokud se takto zeptám, je to ještě životní partner. Osudový partner se vám totiž dostane tak pod kůži, že vy nikoho jiného nechcete, ale trpíte ve vztahu neúctou a neporozuměním. S duchovním partnerem zažíváte úctu, porozumění, protože už jste díky osudovému partnerovi získaly úctu k sobě a začaly rozumět tomu, co chcete. S duchovním partnerem vás ani nenapadne výše uvedená otázka. Vy totiž víte, že už nikoho jiného nehledáte. Pokud se ještě ptáte, nevěříte tomu, že tento vztah je pro vás ten nejlepší, protože v tom druhém ještě hledáte něco, co nemáte. Duchovní vztah může být, když už v druhém nic nehledám, nic od něj neočekávám, protože vše jsem našla v sobě. A protože mám v sobě klady i zápory v jednotě, můžu žít s kýmkoliv, protože si s ním umím nastolit pravidla a řád.

Duchovní partner Na jedné přednášce se ptám: „Koho z vás něco bolí?” Přihlásí se jedna paní a povídá: „Mně bolí bedra.” „A co jste pro to udělala, aby vás nebolela?” Paní říká: „Navštívila jsem ortopeda, neurologa ….. a stejně mě nic nepomohlo. Paní celkem vyjmenovala šest profesí, které navštívila. Když malé dítě zlobí, žádá pozornost, když žena zlobí, žádá pozornost od partnera, když tělo zlobí, žádá naši pozornost.

Všechny buňky našeho těla pro nás pracují ve dne v noci a chtějí, abychom je uchovávali v teple, to znamená v lásce. Kde je chlad, tam je neláska, kde je teplo, tam je láska. Sval je jediný orgán v těle, který nestárne. Na jeden pohyb zapojujeme až 300 malých svalů. To znamená, že svaly, které zapojujeme, prohříváme, dáváme jim teplo, nám budou sloužit. Naopak svaly, které neprokrvujeme, budou studené a přestanou nám sloužit. A tak tam, kde vzniká v těle stagnace, kde se určitá část našeho těla neprokrvuje, vzniká chlad, neláska a tělo se brání tím, že na sebe upozorňuje bolestí.

Všechny naše buňky chtějí být v pohybu, protože ví, že tvořivost je to, proč vám sem přišly pomáhat. Takže, když má někdo sedavé zaměstnání, potřebuje prohýbat části, které při této činnosti stagnují. Takže stačí jen pohyb, prokrvit a okysličit části, které bolí a ony vám budou vděčny a přestanou bolet. Když jsem se ptala na začátku své cesty Vesmíru, proč mě bolí záda, bylo mi sděleno: „Tvým zádům chybí energie. Stará energie chce být nahrazena novou.” Proto když si jdu zaběhat, zaplavat, do posilovny a protáhnu záda, přestanou mne bolet. 

Cvičení A tak se hýbejte a neběhejte s každou maličkostí k doktoru, protože doktor je tu od toho, aby vám něco našel a věřte, že vždy najde. Třeba budete spokojeni, že našel příčinu vašich bolestí, ale nevyřešil za vás vaši lenost. Lékař vás musí poslat na různá vyšetření a když se nenajde žádná příčina vašich potíží, najde se alespoň odchylka od normálu a tam vás lékař bude léčit na to, aby vás dostal do normálu. Ale všichni nejsme stejní, každý jsme jiný, a tak pro někoho je odchylka normální pro jeho zdraví a když ho lékař začne léčit, třeba uvede pacienta do nemoci skutečné.

A tak, než začnete hledat pomoc u lékaře, zkuste ji nejdříve najít u sebe. Poslouchejte své tělo a ono vám rádo napoví. Vaše tělo je pro vás ten nejlepší přítel, partner, poradce, prostě vše, stačí si to jen uvědomit a spět ke zdraví. V budoucnosti budeme všichni umět léčit své neduhy, protože budeme naslouchat sobě a ne druhým. Strach nám brání v uzdravení a neochota s tím něco dělat. 

V mé knize Nemoci pocházejí z emocí se dočtete o tom, jak vzniká nemoc, Karty Zdraví obsahují 50 orgánů našeho těla a poví vám, z jakého myšlení onemocní naše orgány a CD Tělo a duše vás učí si vážit vašeho těla mít se rádi. Ukázky ze všeho naleznete na mých stránkách a objednat si vše můžete v eshopu. Zhlédnout také můžete přednášku Nemoci pocházejí z emocí ZDE.

předchozí poselství          zpět          následující poselství