49. týden roku 2012

 Každý se musí zbavit svého strachu

Když došlo k zániku planety, nevěděla jsem jako duše, kam jít dál. Duše je energie, která potřebuje tělo, aby se mohla učit. To znamená, že po svém skonání těla se opět objevuje ve Vesmíru jen jako čistá energie, která se může vydat, kam je jí libo. Moc mě bolel zánik planety, měla jsem v sobě bolest, protože jsem přišla o svůj domov. Tehdy jsem ještě přemýšlela rozumově, a tudíž mi domov na Zemi chyběl. Přišla jsem o vše a o všechny. Ta ztráta všeho se mi tak mocně vtiskla do paměti, že mě bolela celé věky, po které jsem se rodila a umírala. Všechny životy jsem se bála, abych zase o vše nepřišla. Proto jsem se tolik snažila druhým pomáhat, proto jsem se tolik snažila být s druhými a ne sama, starat se o ně, abych unikla svému strachu, který se ve mně po zániku planety uhnízdil a stále mne provázel. Postupně jsem na své cestě ztrácela vše, až jsem jednoho dne pronesla: „Už nemám co ztratit, už jsem přišla o vše.“ Ale teprve nyní jsem nalezla sama sebe a vše okolo sebe. Ten domov, který jsem ztratila, jsem nyní nalezla ve svém srdci. Když mi Vesmír na začátku mé cesty říkal: „Tu lásku, kterou hledáš, nenajdeš, ale nalezneš lásku jinou, a to ve všem okolo sebe,“ nechápala jsem. Vždyť já hledám partnera, a když ho nenajdu, jak můžu cítit lásku ve všem. Dnes chápu moudrost Vesmíru, a tak když mám domov ve svém srdci, můžu s ním jít kamkoliv a kdokoliv může jít se mnou. V mém srdci je místa dost pro všechny. Jak mě Vesmír poučoval: „Rozplyneš se a budeš ve všem.“ Nyní cítím, že jsem ve všem a vše je ve mně. Teprve nyní jsem součástí Vesmíru a Vesmír je součástí mě. Zmizely strachy a zavládl jen klid a mír.

Před léty jsem namalovala automatickou kresbou, minulost, přítomnost a budoucnost. Naše minulost se skládá z malých střípků, které vytváří realitu. Přítomnost je znázorněna tím, co se děje. Přichází k nám vibrace z Vesmíru, které nám mění myšlení. A budoucnost se mi moc líbí, je uspořádaná a má přesný pevný tvar. Obrázky jsem vám posílala asi před 14 dny.

Každý si můžete z mých poznatků odvodit pro svůj život něco jiného a není důležité, co to bude. Důležité bude jen to, aby vám bylo dobře.

odkazy na předchozí poselství

1. část poselství

2. část poselství

Poselství - předpověď na rok 2013

zpět