Zamyšlení nad životem

Milí přátelé,

tak jsem se vrátila po týdnu z putování po České a Slovenské republice. Všude jsem se setkávala s radostí se s vámi vidět. A po návratu zde na mě čekala skupinka lidiček z Ostravy, se kterými jsem si prožila krásné chvíle.

Dozinky-ii-025 Vše pokračovalo v neděli Dožínkami. Chci poděkovat vám všem, kteří jste přijali mé pozvání a díky vám se mohlo uskutečnit toto krásné setkání. Byli jste všichni úžasní, jak učinkující, tak hosté. Dostala jsem mnoho darů, které jsem přijala jako sklizeň. A vám všem, kteří jste mě obdarovali prostřednictvím Vesmíru, moc děkuji. Všichni jsme na Zemi vykonavatelé vůle Vesmíru. Nejvíce mě potěšily borůvkové koláče a zpráva od paní: "Ty vám posílá maminka." Vím, že myslela svoji maminku, ale symbolicky to byly koláče od mé maminky, která už odpočívá nahoře. Všichni jsme spojeni neustále přes svá srdce, a pokud je už umíme vnímat, děláme věci, které nás napadnou a dovolíme si je udělat. Tam se v nás začíná rozvíjet intuice a my díky ní se stáváme pomocníky Vesmíru. Vždy jsme tam, kde máme být a vždy dokážeme svými činy naplnit sebe i druhé. A za to, že nám to jde stále líp, vám i sobě moc děkuji.

Těším se na vás na další akci "Novoroční věštění," které se uskuteční 6. 1. a bude opět moc pěkné. Zvláště se těším na divadelní představení, které jsem měla již možnost zhlédnout a dodnes se směji v duchu jednotlivým scénám a moudrosti z příběhu "Zmrzlina." Přijďte i vy mezi nás. Přespat můžete v meditační místnosti a v rámci akce můžete relaxovat v mých Antických a egyptských lázních, a to v celém areálu za stejnou cenu, jako když přijdete do lázní a máte za tuto cenu pouze jednu proceduru. Cena je za 1,5 hodiny 700,- Kč/osoba.

Za zvýhodněnou cenu je vám k dispozici:

- Pyramida s masážní vanou

- Skalní chrám s infrasaunou se solí a kyslíkem a odpočívárnou pod Orionem

- Egyptský chrám s himalájskou solnou saunou a hydromasážní vanou 

- Slaný bazén v egyptském stylu

- Antické lázně s parní komorou a saunou se solnými panely

Zamyšlení nad životem

Znojmo-019 Když jsme se toulali po českých městech, zastavili jsme se také ve Znojmě a navštívili Hradiště. Bylo už hodně pozdě večer, a tak jsme se nedivili, že muzeum bylo zavřené. Na dvoře skupina mladých lidí opékala vuřty a pán nám nabídl, že nám muzeum otevře. Byli jsme rádi a cítili vděčnost, že nám je umožněno vstoupit do muzea.

Výklad k exponátům nám poskytl student archeologie. Stále na něco poukazoval, že je špatně. Muzeum bylo založeno profesorem před 20 lety a díky němu dnes lidé můžou obdivovat staré nálezy z vykopávek. Tento student se o nic nezasloužil a poukazoval na malichernosti. Jednou to byl špatně napsaný název, pak že by měly být nápisy zleva doprava. Že je ve skladu ještě mnoho vykopávek a profesor na nich chce, aby je čistili.

Tak takto dokážeme žít, když ještě neznáme, kolik úsilí vše stojí. Vymýšlíme si hlouposti a zbytečně lpíme na hloupostech. Ten, kdo tvoří, si bude vážit díla každého člověka a bude oceňovat krásu, nápady a hlavně úsilí, které bylo do všeho vloženo. Ten, kdo netvoří, bude hledat chyby a bude nespokojený. 

Dnes jsem si přemýšlela při krájení cibule. Nikdy mě nenapadlo, kolik práce je i ve vypěstování jedné cibule. Někdo ji musel zasadit, zalévat, pečovat o ni, aby vyrostla. Někdo ji musel otrhat, dát do přepravek, dovézt do skladu. Ze skladu dát do regálu. 

Čím více budete tvořit, tím více vám bude docházet, že nic není samozřejmost a budete ke všemu přistoupovat s větší úctou. Budete i vděčnější za všechny dary, za které budete děkovat. A tam se rodí z pýchy pokora, která je dobrou silou Vesmíru.

****************   

předchozí poselství          zpět          následující poselství