O sexu

Plakat-dvojice-web Člověk touží po obětí a po tom, aby s někým splynul. Chce se cítit s někým jako jedno tělo a jedna duše. V době dospívání masturbujeme, hledáme spojení. V dospělosti hledáme někoho, s kým se můžeme milovat, chceme s někým splynout, cítit se v bezpečí. Žena je naprogramovaná rodit děti a cítí v tom svůj hlavní potenciál. Muž je naprogramován rozsévat své semeno a cítí v tom svůj cíl. Pokud žena cítí romantiku a cítí se milována, sex jí baví. Pokud žena touží po miminku, i tehdy je jí sex zábavou. Jakmile však přijde miminko, žena cítí spojení s miminkem a přestává cítit potřebu sexu. Zrovna tak, když cítí ze strany muže časem nezájem a jen jeho potřebu sexu, přestává mít zájem o sex a hledá zase někoho, kdo by ji miloval.

Jakmile přijde miminko, žena už nemá takovou potřebu sexu a muž si připadá na vedlejší koleji. Má problém, ona má spojení s dítětem a on ztrácí spojení se svojí ženou, protože se cítí unavená a ještě mu vyčítá, že jí s ničím nepomůže.

Neustále se s druhým v životě míjíme, a když si myslíme, že s ním splyneme, časem se nám rozplývají iluze.

Dokud žena cítí lásku s dětmi, nemá potřebu sexu, jakmile jí děti odrůstají a už se nechtějí s maminkou tolik mazlit, má žena opět potřebu náhradní lásky a mazlení.

Proto, když muži tvrdí, že žena po třicítce si dokáže užívat sex, není to tak pravda. Většinou je to žena, která hledá lásku prostřednictvím sexu. Proto dokáží být ženy i po čtyřicítce vášnivé, aby získaly lásku. Ale jakmile romantika vyprchává, vyprchává v ženě touha po sexu.

A tak časem se ve vztahu tím, co nás k sobě přitáhlo - sex - oddálíme. Když žena žadoní o sex, žadoní o lásku, když muž žadoní o sex, potřebuje se zbavit semena, které ho obtěžuje. A tak časem je vztah dvou lidí o boji o sex. Jeden chce a druhý nemá zájem a čím déle spolu dva žijí, tím více je sex oddálí.

Pokud se ve vztahu naučili každý mít rád sebe, můžou spolu dobře nadále vycházet. Pokud se jim zanikající romantikou nedostává lásky, dochází k rozchodu. A tak nevěřte, že sex vám pomůže najít hodnotný vztah a že sex vám zachrání vztah, nebo díky němu naleznete toho dobrého otce svých dětí. Sex je vždy jen prostředníkem učení.

Časem se ve vztahu každý naučí vyhovět sám sobě a vrací se opět na počátek svého zrození. Na počátku sex nebyl, pak byla masturbace, pak spojení s druhým, pak zase masturbace a nakonec žádný sex. A takto se vyvíjí každý vztah. Čím více člověk poznává život, tím více zjišťuje, že mu lásku a štěstí nemůže dát nikdo, a že se láska a štěstí nachází v něm samotném. Tam žije dokonalý vztah se sebou a nehledá sex, díky němuž vždy padá do učení.

**************** 

předchozí poselství          zpět          následující poselství