Nová generace

Milí přátelé,

stále více si uvědomuji, jak mladí lidé hovoří jiným jazykem a jak se stále více blíží tomu, jak se žije ve Vesmíru. Vždyť také odtud přišli, takže si to pamatují. Píši nyní novou knihu Cesta duše, která vyjde začátkem příštího roku. A právě v knize popisuji, jak se žije ve Vesmíru, jak je důležitá práce na sobě, kterou po odchodu odtud zúročíme. Přišly mi zcela nové informace, o které se s vámi v knize podělím.

Dnes jsem byla v divadle a vystupovali tam chlapci ze sedmé třídy. Když se jich konferenciér zeptal na názor na jiného herce, jeden chlapec řekl: "Nebudu to komentovat." Nechtějí se již do ničeho zaplétat. Ale na druhou stranu byli moc vděční za potlesk publika a stále děkovali za to, že tam mohli být. Do poradny se dostavil chlapec ve věku okolo 20 let. Vždy se cítím s mladými lidmi dobře, je tam čisté srdce. Chlapec řekl, že by toho chtěl hodně poznat, že neví, co dříve. Chtěl by studovat dvě školy a zároveň dělat ještě další věci. Má vztah, ale vyjádřil se, že do budoucnosti moc se vztahem nepočítá, ale že pokud se spolu rozvíjejí, je to fajn. Trochu mi jeho řeči připomněly poselství, které jsem obdržela v roce 2006 a zveřejnila ho v knize Partnerské vztahy v dnešní době aneb jak spolu žít. Tehdy mi channelingová sdělení přišla jako fikce, ale dnes vidím, že se naplňují. Těší mě, že mnoho lidí, kteří chtěli něco se sebou udělat, mi dnes děkují za návod. 

Jiná dívka se mě ptá: "A budeme mít spolu vztah?" "Ale vždyť ho máte, když se už sedm měsíců vídáte." Dívka si chce dělat plány do budoucnosti a nevidí to, co má. Někdy jsme slepí a nevážíme si toho, co máme. Vesmír říká: "Pokud budeš mít plány do budoucnosti, budou se ti vzdalovat. Pokud budeš žít přítomný okamžik, bude věčný." A tak buďme vděčni za to, co můžeme žít, protože vděčnost je štědrá.

**************** 

předchozí poselství          zpět          následující poselství