My a naše minulé životy - jak funguje Vesmír

Dobrý den paní Blechová,

Vesmír asi budu mít krapet odlišné otázky než většina lidí, kteří vám píší, ale ty otázky už mě pronásledují několik měsíců a nikde na ně nemůžu najít odpověď.

Těch otázek je celkem dost, takže chápu, když se vám na ně nebude chtít odpovídat. Případně pokud víte o nějaké literatuře, která umí na tyto otázky odpovědět, tak budu moc rád.

  • Co poslouchám příběhy, kdo byl na regresní terapii, tak téměř každý byl v minulém životě nějaká významná osobnost, kdo měl vliv na chod dějin. Ale lidí, kteří měli a mají vliv na chod dějin, je jen malé promile. Není to trochu divné? Je to opravdu naše minulost, to co vidíme na regresní terapii, nejsou to jen nějaké výplody našeho mozku, který jen v té době pracuje na jiné frekvenci?
  •  Pokud je v regresní terapii tolik lidí nějakými významnými lidmi z minulosti (Starověký Egypt, Řím, Řád Templářů atd.), tak proč se díky této metodě neodhalují žádná hluchá místa v dějinách nebo další nějaké nové informace, které nám z dějin dosud chybí?
  • Na světě neustále přibývá lidí/duší, za chvíli nás bude 8 miliard. Kolik je celkem ve vesmíru duší? Jak vzniká duše? Stále vznikají nové duše? Může duše i umřít?
  • Když se lidi dokážou napojit na jiné duše, tak proč se toto už dnes masově nepoužívá pro hledání pohřešovaných lidí?
  • Spoustu ezo lidí mluví o astrálu, ale tak obecně většinou nic konkrétního, jen že je to nebezpečné. Co/kdo přesně v astrálu je a jaké má astrál hranice? Má to něco společného s vesmírem, tak jak ho vidíme my (jak ho vidí vědci)? To znamená, že to co vidíme ve vesmíru my, jsou pouhá 4%, zatímco temná hmota a temná energie tvoří zbytek a to je to, do čeho my nevidíme?
  • Existují paralelní světy/vesmíry? Pokud ano, jak mezi sebou interagují? 


Ano

Je třeba si uvědomit, že Vesmír funguje trochu jinak než ve vašich představách. On je jen tím, čím chcete být. Chcete být pilotem, můžete být pilotem, chcete být milionářem, můžete být i jím. Záleží na vás, čím chcete být a tím jste.

To znamená, že vše na Zemi je jen o prožitku toho, po čem toužíte a čeho chcete dosáhnout. Když toho dosáhnete, vrátíte se zpět, protože už není čeho dosáhnout. Vše se stále točí dokola a záleží na každé duši, do jakého těla a jakého okruhu duší vstoupí. Není dáno vám se o tom rozhodovat, o tom, jaké je vaše přání a co s ním lze vytvořit ve Vesmíru. Rozhoduje vesmírná rada, která dává povolení pro tvoření vašeho základu. Vše ostatní se již děje dle vašich zásluh. Duše se rodí proto, aby se stále více podílela na metách toho, co se tvoří všude okolo a je ráda, že se může podílet. Když se její život blíží do okruhu všeho ostatního, je jí to dáno na vědomí a ona se posouvá dál za hranice lidského myšlení. Dostává se mimo dosah frekvencí na Zemi a dostává se do vyšších frekvencí ve Vesmíru. 

Více informací naleznete v mé knize Tajemství života aneb odtajněná sdělení - ukázka ZDE

****************   

předchozí poselství          zpět          následující poselství