Poslední ukázka z knihy Jména

Jména - obálka knihy Poslední ukázka z knihy "Jména". Kniha vyjde 16. 10. a budeme ji hned rozesílat. Akční cena 250,- Kč, oproti prodejní 470,- Kč, platí do konce října. Knihu budeme od listopadu prodávat na všech akcích za akční cenu 350,- Kč. Můžete si ji jako první zakoupit již v Bystřici pod Hostýnem, ve Frýdlantu nad Ostravicí a v dalších městech dle informací v mém přehledu "Přehled přednášek" na mém webu. V Bratislavě 20. 10. od 10 - 18 hodin si můžete zakoupit veškeré mé knihy, CD a karty za akční cenu na adrese: Poradňa zdravého životného štýlu, ul. Pri vinohradech 172, Bratislava - Rača. Zúčastnit se můžete i přednášky. Možnost zakoupit si jen mé knihy a nezúčastnit se akce, platí i v ostatních městech. Můžete přijít jen před akcí a nakoupit si mé produkty. 


Ukázka

Takže podívejte se, co vám přináší vaše jméno za učení, a sledujte život se situacemi, které vám přináší, a díky nim učí. 

Když jsem se narodila, pojmenovali mě po biologickém otci Vladimíra, za týden mě přejmenovali na Zděnku dle bratrance Zděnka. Já sama jsem celý život měla v oblibě jméno Ester. Když se podívám na tato jména, co mi říkají, zjistím toto:

23. 5. Vladimír - Muž tohoto jména bude zručný v ručních pracích a nebude se bát dát druhým tolik lásky, až je tím bude doslova omezovat. Má se naučit nechat druhé jít jejich vlastní cestou a nebát se o ně. Z jeho strachu o druhé si zbytečně přivodí nesnáze.

Cíl duše: Nebojím se o sebe ani o druhé, důvěřuji sobě i jim.

Protože přejímáme geny rodičů, toto jméno by mi přineslo do života strach o druhé, s čímž jsem se také potýkala. Teprve nyní mi dochází, že mě pojmenovali po otci Vladimírovi a nyní mám vedle sebe partnera Vladimíra. Všichni hledáme víru, kterou jsme ztratili v dávných dobách a všichni hledáme opět spojení s otcem Bohem.

Mylně se však chceme spojit se svým otcem, a když to není možné, hledáme spojení s partnerem, který nám má nahradit otce. Má nám dát vše, co jsme od otce dostávali, a vše, co nám u něho chybělo. Teprve, když se spojíme s otcem Bohem, dostáváme vše, a už nic od partnera nežádáme. Vše jsme našli v sobě tím, že jsme se znovu napojili na otce Boha. Kruh se uzavírá a já mám po svém boku partnera Vladimíra, pomyslného otce, kterého jsem v tomto životě moc postrádala. Paradoxem je, že můj partner je mým dědečkem. V minulém životě byl otcem mé matky. Takže také není náhoda, že se moje maminka s mým partnerem sešla v tomto životě a z počátku na něm stále viděla nějaké chyby. Z jejího vyprávění vím, že svému tatínkovi hodně pomáhala a nyní se toho dožadovala na mém partnerovi (chtěla službu vrátit). Vidíte, neznáme svůj původ, ale nic není zadarmo. Když pomáháme, domáháme se protislužby.

*****

Lipnice_0001 Svého otce Vladimíra jsem poprvé viděla ve svých čtyřiceti letech, když jsem se rozhodla ho vyhledat. Do této doby mě stále sužovala myšlenka na něho. Proč o mně neprojevil zájem, vždyť jsem jeho dcera, co je to za člověka, který nechce vidět své dítě. Když jsem se s ním tehdy sešla, zjistila jsem, že velký podíl na tom nese i moje matka. Rozešla se s ním a už ho nechtěla vidět. Nesla si v sobě ublížení a často jsem slyšela: „Ty jsi jako on.“ To mě vždy zasáhlo. Ani nechtěla, abych ho vyhledala. Jsem ráda, že jsem to učinila, mám klid na duši. Kdybych ho nevyhledala, umírala bych jednou s myšlenkou, že mě to mrzí. Člověk by měl udělat vše, co cítí, aby odcházel ze života v klidu a míru se sebou. Vše, co chtěl učinit, učinil. Když jsem na sobě začala pracovat, věděla jsem, že musím svého biologického otce vyhledat, abych mohla jít dál. Ale už tehdy jsem začala hledat svůj původ, svého otce Boha. Když jsem se napojila na otce Boha, přestala existovat bolest z nezájmu otce pozemského, strach ze ztráty otčíma a strach z odchodu partnera. Mám v sobě skutečného otce a ten mi dává vše, co potřebuji, už není proč se na někoho zde poutat, vše se odehrává ve skutečné vesmírné rodině, odkud ke mně proudí tolik lásky, kolik mi tu nikdo dát nemůže.

Můj biologický otec mi dal jiné kódy a já mohla jít již jinou cestou. 

Vladimíra – Pevná žena, která ví, co chce a umí se postavit životu. Buduje si svůj život kousek po kousku, a čím více buduje, tím více se v něm cítí šťastná. Už ví, že nemůže chtít od muže pevné zázemí, ale že si ho musí vybudovat v sobě.

Cíl duše: Mám stále více plánů a daří se mi je uskutečňovat.

Ano, teprve nyní mi dochází, že jsem jen dostala od svého biologického otce jiné kódy pro svůj následný život. Energie je ve všem i ve jménech, která se spojí, aby vytvořila novou energii s novým jménem. A tak jméno Vladimíra jsem si musela zasloužit jménem Zdenka. Ale nyní se již se svým původním jménem po otci Vladimírovi ztotožňuji. Už se umím postavit k životu a můžu mít u sebe partnera, který nese jméno mého biologického otce s tím, že o mě pečuje, ale já už to nepotřebuji. Už to umím.

Můj otčím, který mě vychovával od narození, byl mojí nenaplněnou láskou z Egypta a já všechny životy vše dělala s myšlenkou na něho. Ztratila jsem se, odchýlila od skutečného Boha. V tomto životě, když mi otčím zemřel, udělala jsem si rodinné konstelace a v nich jsem zjistila, že mám tak silné napojení na svého otčíma, že jsem bez něho nechtěla žít. Musela jsem si vybrat život, nebo smrt a já si vybrala život. Když jsem si vybrala život, můj biologický otec poděkoval mému otčímovi za moji výchovu. Zrovna tak o mnoho let později v rodinné konstelaci poděkoval můj duchovní partner osudovému partnerovi, že mě pro něho připravil. Vidíte, jak všechny duše nám pomáhají dojít zpět k otci Bohu? Je to dojemné a nezbývá než milovat vše, co k nám přichází. Vše má určitý význam.

*****

Zdenka-041014-vm Vždy se mi líbilo jméno Ester a Lada. Co by mi tato jména přinesla?

19. 12. Ester - Žena, která je nositelkou tohoto jména, bude vychována v přísných mravech, a ty bude uplatňovat ve svém životě. Je dobré se trochu uvolnit a nechat průchod věcem a životu, aby se zbytečně nesvazovala konvencemi.

Cíl duše: Chovám se uvolněně, nenechávám se ničím a nikým svazovat.

Maminka nám se sestrou vždy říkala: „Já jsem s vámi mohla jít kamkoliv. Já jsem se za vás nemusela stydět. Vy jste mě poslouchaly. Jak jsem vás oblékla, tak jste byly, neumazaly jste se. A kam jsem vás dala, tam jste byly. Vidíte, jak přísné mravy z minulých životů jsem si nesla do tohoto života, a proto se mi jméno Ester vždy líbilo. Neslo si moji minulost.

7. 8. Lada - Zvláštní žena se sklonem pro umění. Nerada se potýká s nedorozuměním a má raději klid a pohodu. Nechce mít okolo sebe boj, a tak se raději občas ubírá smírčí cestou. Má se naučit neupínat svoji mysl zbytečně ke klidu, ale také dávat do života více aktivity, když je zapotřebí.

Cíl duše: Umím se vypořádat se vším, když je to zapotřebí, umím vyjít i ze svého klidu a jít do boje. 

Ano, neměla jsem ráda konflikty. Považovala jsem je za něco, co k životu nepatří. Chtěla jsem se všemi žít klid, lásku a harmonii a raději jsem ustoupila z boje, než jít bojovat.

Jméno, které mi dali rodiče, a které nosím.

23. 6. Zdeňka - Žena, která si je vědoma svého života a jde si za tím, co chce. Občas se ještě bojí následků svých činů, ale pokud obstojí a nebude se bát, bude si stále jistěji razit cestu životem a život jí nebude tak přítěží jako dosud, ale bude jí radostí. Má se naučit stát si za svými názory a netrápit se názory druhých. 

Cíl duše: Vím, co chci a umím si to prosadit.

Moje jméno mi dává sílu se poprat se životem a díky tomu zesílit. Mám ráda své jméno a vděčím mu za pomoc v situacích, které mi přicházejí do života. Díky těmto vibracím se můžu měnit a jít si svojí cestou. Už se nemusím nechávat spoutávat druhými (Ester), už se nemusím vyhýbat konfliktům (Lada), už je mi příjemné vyslovit i své původní jméno Vladimíra s pocitem radosti, štěstí, spokojenosti a míru v duši. Když to slovo rozeberu, znamená to vládnout svému životu v míru. A moje první slova, když jsem vstoupila na svojí cestu k sobě byla: "Chci mít klid a mír v duši."

Zkuste si stejným způsobem udělat svůj vlastní rozbor.

předchozí poselství          zpět          následující poselství