Channeling k volbám

Poselství channelingem k volbám  
přijato 18. 1. 2018 v 0.03 hod. Zdenkou Blechovou


ano
Vaše vyjádření je důležité pro další vývoj vaší duše. Dle toho, koho zvolíte, si volíte i svůj vlastní směr. Pokud se necháte ovlivnit tím, co vidíte a necítíte, budete stále v životě narážet na nedostatky druhých. Pokud se již nedáte ovlivnit obalem, ale umíte se podívat do duše, nebudete se bát přímosti a bude se vám v životě dařit lépe. Je třeba převzít i odpovědnost za své konání dle cítění svého srdce a ne dle toho, co kdo říká. Jen ten, kdo cítí, se může radovat ze svých činů. Ten, kdo necítí, se to bude muset ještě naučit.

......................................

Když jsem si vyložila karty, řekly mi toto:

Vláda pana Zemana je o práci a pod jeho vedením můžeme mít osud ve svých rukách. Vláda pana Drahoše je o radosti a pod jeho vedením budeme mít časem hodně starostí.

Nedívám se na televizi a u voleb jsem byla poprvé v životě. Nezajímala jsem se o jednotlivé kandidáty a pana Drahoše jsem viděla poprvé ve zprávách po volbách. Již nepotřebuji vidět, stačí mi cítit a vnímat druhé i skrze jejich mluvu. 

Pan Zeman ve zrávách řekl, že nyní bude studovat materiály, které mu denně přicházejí na stůl. Pan Drahoš řekl, že se bude snažit stmelovat a ne rozdělovat, ale každý jsme tu sám za sebe a pokud se někdo bojí tu být sám za sebe, raději přistoupí na podmínky druhých. Tam ještě nechápe práci a bude se snažit o zábavu. Ale jak víme, bez práce koláče nejsou.

......................................

Když jsem ještě neuměla cítit srdcem, měla jsem ráda usměvavé a vlídné lidi, myslela jsem si, že to se mnou myslí lépe než ti, kteří mi říkali věci rovnou. Nelíbilo se mi, že mi dokáží neomaleně říci něco, co bych dříve já ještě balila, protože jsem neuměla být přímá a upřímná. V té době jsem i nesnášela vulgarismy a odsuzovala je. Dnes již dokáži být přímá a je mi jedno, kdo si o mě co myslí, a proto neodsuzuji ani to, jak se kdo vyjádří. Když hovoří duše, není co soudit. Když hovoří rozum, stále soudí a posuzuje.

****************  

předchozí poselství          zpět          následující poselství