Čtvrtá ukázka z připravované knihy

Jména - obálka knihy Připravujeme knihu s názvem Jména - Životní vibrace. Roční vibrace. Cíl duše. Je o tom, že vše je nositelem energie, a i jména, která jsme dostali do vínku ji nesou a duše si je nevybrala náhodou. V průběhu tvorby knihy, přicházíme na různé souvislosti a o ty se s vámi Zdenka průběžně dělí. Můžete tak sledovat vznik knihy takřka v přímém přenosu. A nyní již slibovaná ukázka.

#######

Zkuste si hrát s jmény s příjmeními, naučíte se vnímat vibrace, které nám přináší do života.

Zkusím si vyslovit jméno mého partnera s mým příjmením. Vladimír Blecha. Cítím přitvrzení, jeho původní jméno s příjmením mě hladí Vladimír Malovec. Nevadí mi. Vyzvu ho: „Jak by ses cítil jako Vladimír Blecha? Zkusí si to vyslovit a říká: „To bych nechtěl, cítím, že ke mně nepatří.“ Ptám se dál: „A co Zdenka Malovcová?“ „To mi taky nejde dohromady.“ Povídám: „Cítím, že mě z toho bolí břicho.“ Partner přisvědčí: „Cítím, to také tak.“ V oblasti bříška je ukryt náš potenciál síly, nebo slabosti a oba jsme cítili, že kdybych přijala jeho příjmení, byl by tam tlak. Možná bychom tlačili jeden na druhého a přetahovali se o energii. Prostě bych najednou ztratila sama sebe a nevěděla bych, na kterou stranu se mám dát. Partner říká: „Víš, co je zajímavé, že moje maminka mi, když jsem byl malý, říkala, „ty moje bleško, ty jsi moje bleška.“  Někdy mi tak řekla, i když už jsem byl velký. Když jsem se ohradil, aby mi tak neříkala, řekla ‚a stejně budeš moje bleška.’“ Mě také mí přátelé nazývali bleško. Prostě se spojily dvě blešky a nemusely se spojit jménem, ale vibrace jim už dávaly možnost spojení, aby jim spolu bylo dobře. Netřeba přebírat energii druhého, je třeba si ponechat svoji a být si jí jistý. Pak i druhý si může být jistý sám sebou a netřeba hledat jistotu v druhém, tam se ztratím. Ale když najdu jistotu v sobě, můžeme být stabilní oba a najít stabilitu v životě vzájemnou podporou. Ale dokud tu oporu nemám v sobě, nemůžu ji nabídnout druhému a druhý mně. Můžu se opřít o druhého, když už se umím opřít o sebe a vzájemně si pomoci. Dokud nemám oporu v sobě, nenajdu ji ani tím, že si partnera vezmu za manžela.

****

Toto mi napsala jedna žena:

Moje příjmení v době, kdy jsem byla ještě vdaná, bylo HOLÁ a doslova s holým zadkem jsem manželství opouštěla, byla jsem to já, kdo řekl dost. Po roce od rozvodu jsem si vzala zpět své rodné příjmení POUCHOVÁ a je mi dobře. Přišlo mi, že jsem na Zem pro to příjmení přišla a jednou s ním zase odejdu.

Vždy si uvědomte, že není na koho se zlobit. Vždy se zlobím jen sama na sebe. Pokud tato žena odešla z manželství jak praví „s holým zadkem“ asi nepochopila finance a buď se v její původní rodině stále ještě opírá jeden o druhého, nebo díky nové zkušenosti pochopí, že sama je zodpovědná za své finance, a tím se může uzdravit nejen ona, ale i celý její rod. Naše zkušenosti mají vliv i na osoby, které žijí s námi.

Mnohá žena po porodu dá dítěti hned příjmení po otci, protože předpokládá, že se pak za něj provdá a nechce mít pak starosti s přejmenováním svého dítěte. Jakmile dáte dítěti příjmení po otci, už mu dáváte i napojení na jejich rod. I mé dceři jsem dala po narození hned příjmení po otci, ale nikdy jsem se za něj neprovdala. Vlastně za nikoho, stále mám své příjmení po otčímovi. Až dnes mě dochází, proč moje dcera více přilnula k otci než ke mně. Měla jsem pocit, že si s ním více rozumí než se mnou. Ale ona vlastně převzala roli partnera a učila mě úctě, kterou jsem postrádala. Když jsem se neprovdala za partnera, učila mě dcera s jeho příjmením.

Když máte jméno a příjmení také jméno např. Petr Pavel, znamená to, že v minulých životech jste stále nevěděli, kým jste a kdo jste. Stále jste hledali svůj původ a ten hledáte ještě dnes. Je zapotřebí se najít a neztrácet se v davu, pak přijde někdo, kdo vám dá to správné příjmení.

Pokud se vám líbí vaše jméno a příjmení, už víte, kdo jste, znáte se, znáte svůj původ a už se přijímáte se vším, co k vám patří. Pokud se vám nelíbí vaše jméno či příjmení, stále ještě hledáte cestu domů, do vašeho srdce, abyste se poznali a uvědomili si, kdo jste a čeho chcete v životě dosáhnout. Pokud se vám nelíbí jméno a příjmení, stále se ještě ztrácíte v druhých a hledáte někoho, kdo vám naplní život. Ale ten život si musíte naplnit sami a pak vám bude dobře s vaším jménem a příjmením.

******

předchozí poselství          zpět          následující poselství