38. týden roku 2012

Mizí čas

Cas_2 Dnes mi volala jedna paní a měla nepříjemný pocit z toho, že si nic nepamatuje. Dostala strach z demence. Napadlo mě, že tento pocit může mít v současné době mnoho lidí. V současné době se nám mění myšlení, a abychom mohli postoupit výše do jiné dimenze, kde se žije jinak, je zapotřebí, abychom zapomněli, jak jsme žili dosud. Proto lidé, kteří stále více žijí okamžikem a přestávají vnímat čas, zapomínají na svoji minulost. Nedokáži si mnohdy vybavit ani to, co dělali včera. Vše je vede jen k tomu, aby si dokázali užívat plně přítomného okamžiku. Přestávají vidět budoucnost a zapomínají, co žili v minulosti. Učí se plně důvěřovat dané chvíli a ve vedení. Jsou stále více napojeni na svoji intuici, která je v pravý čas přivádí do pravé situace. V přítomnosti mizí omezení, strachy z budoucnosti a utrpení z minulosti. Začíná se žít jen láska, která si plně vychutnává život.

Překvapilo mě před časem, když jsem si povídala se svojí sestrou o dětství. Ona znala snad každý detail a já si připadala divná, že nevím vůbec nic. Ona žije ještě ve starém myšlení a já už v novém, a proto každá budeme vnímat svět jako takový, jinak. Ona stále ještě má strach z toho, aby měla ve stáří důchod, já se snažím pracovat na své vitalitě, abych si i ve stáří uměla pomoci. Ona ještě spoléhá na stát a já už na sebe. I mé sestře se mění přátelé. Zrovna minulý týden mi říkala: “Už si nemám s kým popovídat. Představ si, že i ta moje kamarádka je najednou jako ty. Stále něco studuje, teď Karla IV., a když byla na Karlštejně, plakala tam. Za týden cítila, že se tam musí ještě vrátit. To je co?” Moje sestra si myslí, že se její kamarádka zbláznila jako já, ale já chápu její kamarádku. Přišel její čas a vrací ji do minulosti, aby se tam mohla napojit na bloky, které tam vznikly. Bloky odstraní a půjde si dál už novou cestou.

A tak každá duše časem změní myšlení, ale kdy to bude, to je v plánu duše. Jisté je jen to, že duše, které změní myšlení, postoupí do jiné dimenze a tam budou čekat na duše, které změna myšlení ještě čeká. A tak se netrapte tím, že zapomínáte, čas neexistuje, to jen strach existuje.

Přikládám channelingová sdělení z roku 1997

Moje otázka: Co je nové pojetí života?

Odpověď: Je to nová forma lidstva, která bude brzy již pobývat tady na Zemi a bude všem dávat pokyny pro nové formy života.

Moje otázka: Jak si to mám vysvětlit?

Odpověď: Je to transformální terapie, která naučí váš život zacházet s jinými jevy, a tak se blížit k nám

Moje otázka: To znamená, že lidé nebudou žít na Zemi?

Odpověď: Ale budou, ale jen přechodně, jinak se veškeré dění bude odehrávat ve Vesmíru, a tady na Zemi bude jen chaos, který budete muset čas od času utřídit.

Moje otázka: Co budeme muset utřídit?

Odpověď: Země je země neomezených možností a je to vše na vás, co si z ní vezmete pro své potřeby. Zde bude jen málo těch, kteří zde budou chtít žít, protože tam u nás je více pohody a je tam více světla a více všeho dění než zde.

Možná vám něco řekne tento příspěvek http://www.youtube.com/watch?v=QzNdHZoT-1I

zpět