Zamyšlení nad upřímností

Milí přátelé, 

tak jsem se vrátila z Řecka a během 10 dnů tam vznikla moje další nová kniha "Srdce stoupá vzhůru." Ještě ji dodělávám a pošlu vám časem ukázku.

Kniha je o upřímnosti, o starém a novém myšlení a na různých situacích si můžete uvědomit rozdíl. Knihu jsem napsala díky koťátku, které mi přišlo do cesty. A už to jelo, spousta informací a nových vědomostí. Vždy se nejvíce naučím přes kočky. Jsou telepatickým zářičem z Vesmíru.

Vztek Dnes bych se s vámi ráda zamyslela nad upřímností

Stále více v poslední době řeším v poradně čistotu vztahů. Čím více neříkáte věci čistě a tajíte je, tím více břemen si s sebou táhnete do budoucnosti. Je třeba se naučit druhému říkat vše, aby mezi vámi mohla být upřímnost. Pokud chcete  od druhého upřímnost a sami se tak nechováte, nemůže k ní dojít. Druhý je také odrazem vás, a tak se občas zlobíte, že je k vám partner neupřímný, ale on je jen vaším stínem. Naučte se s druhým komunikovat o všem bez problémů, i to patří k životu.

Kolikrát mi žena v poradně řekne věci, které ví na partnera, ale jemu to neřekne. Bojí se, že to zapře, nebo že jí uteče. Ale takto si partner pořád může s vámi hrát. Když mu hru zkazíte, bude muset vyložit karty na stůl. 

Věřte tomu, že vztah se dá budovat jen upřímností a pokud něco tajíte, bude to pro vás stále obtížnější, to přiznat. Bude vás to pronásledovat, brát vám to energii a budete ve vztahu stále smutnější.

A tak se nebojte a hurá do toho. I já jsem se to musela učit a zvládla to, a zrovna tak to zvládnete i vy.

****************  

předchozí poselství          zpět          následující poselství