37. týden 2016

Vaše reakce na článek k 9. 9. 2016

Jiri_0020 Dobrý den.

Moc děkuji. Vzpomínám na pátek 09.09.2016 a mě se stalo, že jsem musela vyměnit zámek u dveří do svého bytu. Bydlela jsem u přítele ovšem po roce jsem se vrátila zpět do svého bytu, kde je mi lépe. Navíc on je stále ženatý a to mi vadilo. Jsem tedy opět doma i se svými dvěma dětmi. Jsem tady šťastná. Snad i ten zámek a klíče mají nějakou souvislost.

Vrátila jste se do svého srdce a to je nejvíc, co může člověk udělat. Ať se vám v něm hezky žije.

* * *

V sobotu odpoledne jsem byla u Vás v kapličce. Šla jsem požádat o pomoc. Moc ráda bych šla studovat na ZČU. Studuji doporučenou literaturu a přijímací zkoušky jsou již tento týden 14.9.2016.

V kapličce mě vždy zaujme něco nového. Minule jsem si všimla vpravo na stěně polozahalené osoby s obličejem bez tváře. 

Tentokrát mě dojal obraz v rámu na zdi. Všimla jsem si v pravém dolním rohu tří postav. Jedna s knihou, druhá má žezlo. 

A co se týká čísel, zvláště mile mi překvapilo číslo učebny, kde se přijímací zkoušky konají - je to č. dv. 111. 

Na cestě domů od Vás jsem našla krásné peříčko.

- - - - - 

Dobrý den paní Zdenko, moc jsem si přála studovat na ZČU. Koupila jsem si všechnu doporučenou literaturu. Poctivě jsem se připravovala. Věnovala jsem tomu veškerý volný čas. Udělala jsem pro své přání vše, co jsem uměla. Modlila jsem se a požádala o pomoc. Věřila jsem.

Dnes jsem se dozvěděla, že o jeden bod jsem nebyla přijata. Rozhodla jsem se napsat odvolání, protože to nevzdám.Proč mám pocit zklamání ze své víry.

Cesty osudu jsou pro nás někdy nepochopitelné, ale vždy andělé ví, kudy vedou.

* * *

anděl Peříčka potkávám každou chvíli na pro mě nepochopitelných místech, jak se tam mohla dostat? Kdykoliv kolem přípravy oběda se podívám na čas, vidím čtyři jedničky, když jdu spát, na hodinách jsou čtyři dvojky. Děje se mi to již několik měsíců. Co to může znamenat?

I já nalézám nejen peříčka - přítomnost andělů, ale kdykoliv se podívám na hodinky, vidím např. 22.22 atd. Znamená to, že jsme opět blíž středu v nás, rovnováze rozumu a citu.

* * *

Děkuji moc za poselství k 9. 9. 2016. Při čtení mi tekly slzy, protože i já se ten den cítila nějak zvláštně a i já jsem vyrazila do lesa. Asi opravdu nic není náhoda. Já jsem narozena 1. 9. 1964 a teď poslední dobou mi je nějak smutno na duši...  Opožděně Vám blahopřeji k narozeninám, ať se Vám daří! Posílám obrázek zrestaurovaného křížku, který jsem v pátek potkala. Vloni ho rozbila vyvrácená lípa při vichřici. Je nádherný.

Ve smutku jsme si nejblíže, tam k nám může promlouvat naše duše a má radost, že s ní jsme. Když se jen veselíme, duše uvnitř nás je smutná, protože dáváme přízeň někomu jinému než jí.

* * *

9. 9. som mala meniny a cítila som, že potrebujem mať v ten deň kus svoj. Len pre seba. Do obeda ešte pracovné povinnosti a po obede som šla k vode. Na slniečko, vzduch, len odpočívať. Bolo to také príjemné. Doma mi bolo ľúto, že som nedostala ani kvetinku, ani mi nepopriali. O to viac som bola spokojná, že som sa nepachtila s večerou, oslavou. Oslávila som si odpočinkom, presne tým, čo som potrebovala.

Vidíte, jak časem pro nás jsou důležitější úplně jiné hodnoty než ty, které jsme zastávali. Život spočívá v tom, že si máme uvědomit, co je pro nás důležité a co není. Co je pro nás podstatné a co není.

* * *

růže Dobrý den paní Zdeničko, přeji Vám k narozeninám vše nejlepší. J.

Moc děkuji, že rozesíláte v emailech odpovědi, poselství, dojmy, zkušenosti…, které mne posouvají, vysvětlují a pomáhají. Už jsem mnohé pochopila a tím, že vše přijímám, tak i když mám v podnikání a s vedením zaměstnanců spoustu starostí, tak to beru s větším nadhledem a nenechám se tím už deptat. Někdy jsem byla smutná z toho, že mne druzí zneužívají a manipulují se mnou, ale nyní už se mi to neděje, protože jsem sebevědomější, na ničem nelpím a je to paradox, že až jsem si prošla peklíčkem, tak mně to ohromně posílilo, takže se mohu podepsat pod tím, že všechno zlé je na něco dobré. J.

Děkuji za vaše sdílení a přeji vám stále méně starostí, které proděláváme v rámci učení.

* * * 

Dobrý den paní Blechová, 

jezdím do práce na kole a dnes ráno jsem našla na zadním kole přilepené malé bílé pírko a pak v poště to všechno, co jste napsala k datu 9.9.2016 (i o těch stopách andělů). Sváteční pocity! Velice děkuji (i za všechno ostatní, co se mi od Vás v poště dostává).

Jsem ráda, že už si všichni všímáme přítomnosti andělů a jsme s nimi více než ostatními. Naše pozornost se pomalu přesouvá od ostatních k sobě a k vnímání andělských energií.

* * * 

Dobrý den paní Zdenko, 

okamžitě po přečtení vašeho mailu prostě musím reagovat. Od pátku 9. 9. je mi psychicky strašně zle. Cítím, že se musím rozejít s přítelem. Po třech letech. Je to těžké rozhodnutí, ale nevyhnutelné. Zůstala jsem stát na místě, nevyvíjím se. Jen nevím, jak mu to říct. 

Děkuji za váš článek. Moc mi pomohl pochopit moje momentální rozpoložení.

Vše krásné k narozeninám.

Děkuji za vaše sdílení a přeji hodně lásky a pochopení. Život je o žití a pochopení všeho, co se nám v něm odehrává. Když umíme žít pro sebe, umíme to i pro druhé. S láskou

* * *

Zdenka Mila Zdenka. Dakujem za Vas nadherny pribeh ako prezit kazdy bozi den ako narodeninovy. Citam ho uz druhy krat a velmi so mnou ladi. Ja som si v ten den dohodla stretnutie s aromaterapeutkou, ta mala nadhernu pracovnu plnu carovnych anjelskych veci a zdrojov, dala mi ochutnat vsetko vonave co asi na tomto svete existuje, a celkovo to bolo ako v Nebi, tento Vas narodeninkovy den. Vo Vasom pribehu moje pocity pokracuju, preto Vam aj pisem. Prajem Vam vsetko najlepsie, krasnu cestu touto chvilou.

* * *

Hezký den paní Zdenko,

vždycky se těším na další poselství a nedá mně, abych Vám k tomu poslednímu nenapsala svoje dojmy. Jedná se o datum 9. 9. 2016. Od rána jsem slyšela zvonit zvony. Ráno jsem před 9.hodinou vyšla na terasu a z dálky se ke mně neslo vyzvánění. Úderem 9.hodiny přestalo a na kostelní věži, kterou mám za domem, začala odbíjet devátá hodina. Potom ještě během dne jsem několikrát slyšela vyzvánění zvonů. Přemýšlela jsem, co je za den, jestli se slouží mše nebo proč ty zvony pořád zvoní? A když jsem vyšla ven, cestou jsem všude viděla bílá peříčka. Myslela jsem na anděly a jedno peříčko jsem zvedla a vzala si ho domů. A Vaše poselství mně dalo odpověď. Opravdu byl pátek 9. 9. 2016 výjimečný den. I v tom, že se mně nechtělo jít ven mezi lidi. Měla jsem pocit, že chci být sama se sebou.

Paní Jano, vidíte, jak jsme všichni spojeni a když cítíme, máme stejné pocity? To je úžasné, že. Děkuji za vaše sdílení a přeji další nádherné dny.

* * *

Milá Zdeni, moc děkuji za Váš příspěvek i poselství a blahopřeji. Jinak Vám můžu říct, že dny 8. a 9., jsem prožila v úžasném štěstí.Takovou pohodu jsem již dlouho nezapsala. Dnes to pokračuje dál. Jsem moc ráda, že mi Vás nebesa poslala do cesty. Moc děkuji.

Tak to jdete správnou cestou, pokud si užíváte tato data. Mnozí to štěstí zatím nemají. Děkuji a přeji další nádherné dny s nebesy.

* * *

Děkuji za pravdivé poselství a narozeninový příběh. Já mám narozeniny 8. 9. a také jsem si je v soukromí prožila 9. 9., byl to krásný den... o hudbě srdce.

Přeji naplňování všech aktivit v Duchu Svatém skrze Svatou Trojici a šťastný dlouhý život.

* * *

Dobrý den, paní Zdenko, dodatečně vám přeji vše nej. Ano, datum 9. 9. byl pro mě také zvláštní. V práci pracuji naplno a soustředím se převážně na ni. Když přijdu domů, vnímám lépe sama sebe a tento pátek jsem cítila velkou únavu. Je to pocit, který už z minulosti znám. Cítila jsem, že se mi nechce nic dělat, spíše taková zvláštní lenost. Nechala jsem vše plynout, byla s dětmi a teprve před spaním jsem vše v domácnosti uklidila (pro svůj dobrý pocit). Pěkný sluneční den přeje...

Všichni cítíme stejně, ale jen někteří se věnují svým pocitům. Děkuji za vaše sdílení.

****************

předchozí poselství          zpět          následující poselství