Je nutné žít přítomným okamžikem

Kurz-1-012 Milí přátelé,

v srpnu jsem se odmlčela, protože jsem u sebe měla relaxační kurzy a setkání účastníků ze zájezdu z Itálie, Řecka a Srí Lanky. Věnovala jsem se naplno všem, abych si je co nejvíe užila, protože si stále více uvědomuji, jak je důležité žít naplno přítomným okamžikem, protože ty chvíle se už nedají vrátit a je třeba si je užít.

Proto se omlouvám vám ostatním. Není to proto, že bych na vás zapomněla, naopak připravuji pro vás mluvené slovo. Přišly mi díky odmlce nové nápady a já pro vás budu různě namlouvat úvahy o životě. Přemýšlím si o všem, co mi přichází do života a jsem toho plná. Ráda se podělím s vámi o své prožitky a přidám i fota. Přijde myšlenka, já ji namluvím do telefonu, předám partnerovi ke zpracování a vám pošlu vždy ve čtvrtek.

Dnes vám posílám záznam z přednášky v Košicích "Srdce stoupá vzhůru". Jedna paní mi napsala komentář, že je tam mnoho reklamy. Má pravdu, ale reklama běží při přednášce na pozadí stěny a všichni mě třeba tak dobře neznají jako vy, kteří se mnou každý týden sdílíte a já si toho vážím, že s vámi můžu být v kontaktu.

Takže užijte si přednášku a příští týden se těším na popovídání s vámi.

S přáním krásných nejen teplných dní, ale i večerů, které si užívám,  Zdenka Blechová

PŘEDNÁŠKA SRDCE STOUPÁ VZHŮRU

 

**************** 

předchozí poselství          zpět          následující poselství