Vesmírná moudra channelingem XI.

Vesmírná moudra channelingem,
která jsou součástí nové knihy Zdenky Blechové "OSUD VE SVÝCH RUKÁCH"

kniha právě vyšla a je i součástí předplatného časopisu Mysteria tajemna.

ukázku z knihy naleznete ZDE

101) Váš život závisí na vaší aktivitě. Nakolik se budete chtít sblížit sami se sebou, natolik se sblížíte  s Vesmírem. 

102) Pokud budete věnovat pozornost práci a tvořivosti, nepadnete, ale budete stoupat. Pokud budete zanedbávat svoji tvořivost a bude dávat přednost vztahům, stagnujete a nerozvíjíte se.

103) Není třeba porozumět všemu, co se děje. Je třeba začít chápat život jako celek.

104) Váš společenský úkol je na poli všeho, kde se stýkáte s lidmi. Je dobré se učit od nich jejich postojům a nebát se s nimi dát do řeči vám přímé a nebát se jejich odsouzení. 

105) Čím více budete pobývat mezi ostatními, tím více budete toužit po samotě a přestanete se bát být s tím druhým i sami. Myslíte si, že vztah je o tom, že musíte s tím druhým neustále něco dělat a vymýšlet, ale až pochopíte, že vztah je o každém zvlášť, obrovsky vyrostete ve vztahu a bude se vám dařit ve všem oblastech. 

106) Čím více člověk zná, tím větší autoritou se stává pro sebe, a tím i pro druhé. Čím méně člověk zná, tím více se bojí autorit, protože je nevědomý a chce být vědomý tím, že se začne s nimi hádat o to, kdo je větší autorita. Člověk, který si v sobě chová přirozenou autoritu, se nemá zapotřebí s nikým hádat a s nikým se přít o to, kdo více zná a ví.

107) Přes trny dojdete k růžím.

108) Srdce nevidí, srdce cítí. Hlava vidí, ale necítí.

109) O tom, zda se máte rádi, vždy pochybuje váš rozum. Vaše srdce ví, že když si věříte, roste vaše láska k sobě a k druhým, protože mizí zklamání z očekávání. 

109) Učení srdce nebolí, srdce vše přijímá s povděkem, ale to, co vás bolí, je vaše ego. Učení zraňuje vaše ego, váš rozum, který každým zásahem do srdce, umírá, a tím se rodí nové čistější vědomí člověka. 

110) Láska pozemská je láska, kdy se člověk napojuje na vše okolo sebe, a z toho tvoří svůj život ve prospěch všech. Nejedná vůči sobě odpovědně a snaží se zavděčit všem okolo sebe. Neumí si vážit svých sil a svých nedostatků a pracovat s nimi, ale snaží se nalézt sílu a svoji důvěru v okolí. 

****************

předchozí poselství          zpět          následující poselství