34. týden 2016

Učíme se rozeznávat energii, protože sami jsme její součástí

Vloženo 25. 8. 2016

Stromy mluví Nyní probíhá u nás v Plzni relaxační kurz s pobytem v lázních. V rámci pobytu jsem byla s děvčaty v lese a učila je tam pracovat s energií, rozeznávat ji, cítit ji, uvědomovat si ji na ostatních a jejich jednání, jak ji cítit ze země, na práci s kamínky a také při objímání stromů. Když jsem i já po ukázce, jak objímat stromy, přistoupila k jednomu stromu, slyším, jak mi říká: „Ten batoh na zádech sundej.” Sundala jsem ho a znovu objala strom. Slyším: „Teď tě cítím.” A i já cítila podél celé páteře jemné šimrání, kterým mi strom předával energii. Následně mi řekl: „Vezmi si, kolik chceš, dcero. Sloužím tu již věky.” Bylo to krásné souznění. Dnes mi přítel poslal odkaz na tento článek, který vám doporučuji si přečíst. 

https://www.novinky.cz/veda-skoly/412734-stromy-v-lese-si-pomahaji.html?source=EML


Les Když jsem děvčata přivedla ke kolomazné peci, řekla jsem jim: „Jděte k ní a přiložte na ni obě své dlaně a naciťujte.” Sledovala jsem jejich počínání. Byla jsem překvapená, že daly dlaně na místa, která byla nějakým sprejerem pomalovaná. Mě samotnou lákalo místo vpravo, které bylo čisté a sledovala jsem, zda tam některá žena nepřiloží své dlaně. K mému překvapení je lákalo spíše pomalované místo. Když jsem sama přiložila dlaně na čisté místo a pomalované, byl to velký rozdíl. Čisté místo mě hladilo a pomalované mi způsobovalo brnění v ruce, které nebylo příjemné. A tak i jak umíme rozeznávat energii, tak nám energie slouží. Vše okolo nás je jen energie a my jsme její součástí. A záleží na nás jaké energii dáme přednost. 


Práce s energií Pokud byste měli zájem se naučit s touto energií pracovat, rozhodla jsem se, že i v rámci kurzu, který se nyní bude konat na Šumavě, budu ji tam učit. Je to programová vložka navíc zdarma. Zvláště na Šumavě se těším, že to půjde. Na tento kurz se ještě můžete přihlásit na mém emailu nebo přímo u paní, která je uvedena na letáčku. Viz letáček níže.

A pozor překvapení - jízda kočárem po Železné Rudě. Už se moc těším.

****************

předchozí poselství          zpět          následující poselství