Měsíc srpen, měsíc karmy

Zdenka-panenka Měsíc srpen nám může odhalit něco z našeho osudu či karmy. Číslo 8 znamená nekonečné hledání. Je to nekonečný bludný kruh, ze kterého je třeba se dostat tím, že pochopím. Proto číslo osm je číslem karmy. Karma je vlastně naše učení. Vše, co je duchovní, je ve skutečnosti učení. Je to cesta k duši, návrat zpět ke kořenům. A tak když pochopím, zesílím, a můžu jít životem dál bohatší o prožitky, zkušenosti a poznání, které mě činí silnější. Proto číslo 8 se spojeno i s prosazením se, s naší vlastní silou. A tak sledujte, co vám přichází na mysl během srpna, nebo jaké situace vám přicházejí do života, či co se děje ve vašem životě. Když se budete pozorně dívat, nebo naslouchat, můžete si přijít na mnoho různých útržků z vaší minulosti.

* * *

Chodím na hřbitov zalévat hrob, kde odpočívá můj otčím se svými rodiči a bratrem. Když opět jednou pumpuji ze studny, která se nachází před hřbitovem, vodu, říkám si: „Tatí tady tu studnu udělal vlastně pro sebe.” Byl studnařem. A k tomu mi dojde: „Aha, proto můj otčím dělal studny a uměl najít vodu, protože měl původ v beduínech, kteří uměli v poušti najít vodu a počít si s vrty. Díky tomu také našli naftu. 

* * *

Papousek_0002 Jiná příhoda se mi přihodila s papouškem. Někomu ulétl papoušek a neustále u nás povykoval, ale bylo nám to příjemné. Říkala jsem si: „To je fajn, že tady máme i papouška.” Od souseda jeho syn neustále na něj mířil vzduchovkou a snažil se ho trefit, až se mu to jednoho dne podařilo. Zasáhl mě smutek a já hodně přemýšlela o této situaci. Kdybych chlapci říkala, že to nemá dělat, stejně by to udělal, kdybych se na něj zlobila, třeba by se začal mstít a my bychom si spolu vytvořili karmu. A tak jsem se musela smířit s tímto osudem papouška a jen si uvědomila, že kdo už zná vesmírné zákony, nebude si takto počínat, ale ten kdo je nezná, klidně tak učiní a nechápe, že si tvoří karmu pro pochopení v budoucnosti. Aby člověk nedělal takové věci, musí si bolest prožít na vlastní kůži, tím dochází k pochopení. 

* * *

Anděl strážný Když jsem v jednom životě obětovávala malé děti na oltáři bohu, myslela jsem si, že činím dobře. Neznala jsem cenu dětského života. V příštím životě jsem měla mnoho dětí, které mi umíraly hlady. Zde jsem poznala bolest, skrze kterou bych už nezabila. Ale bez prožitku není cítění. K papouškovi mi přišla informace „spojení“. Druhý den nastupujeme s partnerem do auta a já se najednou s údivem zadívám na pedál spojky v autě a říkám mu: „Pojď se podívat.“ Partner mi na to řekne: „No a co, spojka.” A já stále jako by mimo jen povídám: „Já nevěděla, že takhle vypadá spojka.“ Ale zase symbolicky jsem objevila spojení se sebou, s Vesmírem a se vším.

* * *

Růže V tomto životě jsem se léčila dva roky s vaječníky. Po dvou letech mi lékařka oznámila, že nebudu moci mít děti. Odjela jsem na dovolenou do Bulharska a tam otěhotněla. Nyní dcera jela na dovolenou do Bulharska, a když jsem pro ni jela na letiště, říkala jsem si: „Měla bych ji přivítat růží.“ Nikdy jsem ji na letišti nevítala květinou, ale nyní jsem tak učinila. Dcera byla překvapená. I já jsem byla překvapená, když jsem od ní dostala bonbóny s růžemi a lesk na rty s růžemi. Říká: „Víš, v tom Bulharsku mají všude růže, je to kraj růží. Jsou na všem, na voňavkách, na mýdlu atd.“ Uvědomila jsem si, že pocházím z Království růže, a proto nebyla náhoda, že jsem tehdy otěhotněla právě v Bulharsku a nyní cítila, že mám dceři dát při návratu z Bulharska růži a ona mně dala dárek s růžemi. I tam byl náš původ. Přišly jsme pomoci jedna druhé.

*** ***** ***

předchozí poselství          zpět          následující poselství