Poselství na 32. týden roku 2013

Poselství z 31. týdne roku 2013 o návratu k Atlantidě ZDE

Protože mi od vás přišlo mnoho názorů, přikládám ještě pár informací k předchozímu emailu o Atlantidě a změně vědomí.

**********

Dobrý den paní Blechová,

Přečetla jsem si Váš dnešní email a nejsem si jistá, jestli jej dobře chápu, ale myslíte, že původní model rodiny už je přežitek a jak to bude s výchovou dětí, když bude každý sám za sebe? Přijde mi, že tím by se změnilo i tohle to. A děti by měli mít kolem sebe mámu i tátu a cítit lásku a pospolitost, možná jsem úplně mimo, ale vnitřně to cítím takhle, rodina, pospolitost, láska, prostě pohodová atmosféra. A pokud si muž i žena bude žít jen za sebe, upřednostňovat své potřeby a touhy, tak to asi nejde dohromady s tím, co já cítím. Nebo jsem to špatně pochopila?

Tato žena ještě žije starý model vztahů v závislosti a bojí se nového modelu bez závislosti.

Když jsme zvyklí na něco, těžko připustíme, že něco by mohlo být ještě lepší. Do roku 2100 se všechny rodiny rozpadnou a přestanou existovat. Je to vývoj času. Blechová

******

Dobrý večer paní Blechová,

dnes jsem přijela z dovolené z Chorvatska a tam se mi událo něco silně  pocitově prožitého, zkušenost, ze které jsem byla vyvedena, co že to vlastně sama se sebou prožívám a skoro se obviňovala, že to s druhými nezvládám jako dřív, že mi nejde už komunikovat a jsem divná, protože jsem se vůbec neuměla a nechtěla vlastně přizpůsobovat na dovolené známým, se kterýma jsme jeli více méně to byli přítelovi známí, a tam mi tak vše docházelo, jak se  moc měním až jsem se děsila sebe, jak je to možné co to dělám. Dnes jsem na Vás myslela, co mám se sebou dělat, co to mám za konflikt, a teď  večer sedím u PC a v tom mi došel Váš mailík o ATLANTIDĚ. A v tom jste přesně vystihla odpovědi a pocity na mé otázky a samu sebe. Je to až neuvěřitelné, jak krásně jste to napsala a já to tak i cítila a pochopila. Skutečná odpověď, protože přesně tohle jsem celých 10dní silně prožívala a měla se za divnou, jinou, takové to Bože, co to tady dělám, jak se to chovám??? A ono to tak mělo být, jinak jsem prostě nemohla, přesně jsem se chovala tak, jak píšete a myslela, že asi blbnu. Neblbnu, jen se fakt moc rychle měním a sama si na sebe zvykám, že už to jinak zpět nejde. Fakt jsem stále častěji sama  a samotu jsem vyhledávala i na dovolené, sama si chodila na volné pláže dále od lidí a užívala si přírody moře, nebe, no celé té nádhery a u toho mi bylo i moc smutno,  i slzy se mi z ničeho nic spouštěly a přitom mi bylo hezky. Při otázce sobě, jestli chci žít ještě to, co bylo i v partnerství, tak  jsem došla k tomu, že už ne. Že už nějak ty vztahy nemůžu a nedávám ani ty své soukromé, a to bylo to, co jsem si tam přišla ujasnit a vyčistit v sobě.
Děkuji moc za poslání, tak moc mi to pomohlo potvrdit sebe.


Tato žena je v přechodu vědomí

*****

Dobrý den Paní Zdeničko, musím říct, že je to opravdu krásný a poučitelný článek pravdy :-). Jednou jsem Vám psala o mém rozpadnutém vztahu, od té doby jsem pochopila určité věci. Uvědomila jsem si, že jsem ve vztahu nebyla sama sebou a byla na partnerovi závislá. Nic není náhoda a tak jsem si uvědomila, že se vracím k sobě. Je to těžké a přitom jednoduché J , stačí pochopit souvislosti. Četla jsem tento článek a mám radost, protože jsem si vybrala jednu z možností, a to takovou, že chci a jsem ochotná jít dál a sbírat další zkušenosti :-).

Tato žena už prošla učením a už nechce být závislá na druhém, protože už ví, kam ta cesta vede.

******

Dobré ráno paní Zdenka,

tento článok, je odpoveďou na moje otázky, týkajúc sa mojej samoty, až som sa zahanbila, že čo vlastne robím. Ďakujem Vám za krásne prebudenie a prajem Vám veľa lásky a úspechov.

Tato žena žije sama a chtěla by partnera, ale ihned si uvědomila, že by na něm byla závislá, protože by zase něco očekávala.

**********

Milá Zdenko, 

moc děkuji za maily, které mi posíláte. Přesně nyní prožívám, co popisujete. Jsem tak ráda, že jsem to zvládla. Cítím se nezávislá, svobodná a šťastná jako nikdy v životě. Posíláte mi přesně mé pocity.

Tato žena pochopila.

******************

Vážená paní Zdenko,  

děkuji Vám za velmi pěkné články a channeling. Též děkuji za knížky, které jsou velkým povzbuzením a které nutí k zamyšlení a pochopení.

Zvlášť tento článek mě velmi potěšil, mluví mi „z Duše“. Nejsem totiž zastáncem být za každou cenu s nějakým mužem.

Objevuji kouzlo samoty, kdy se snažím plně věnovat jen sama sobě, svým pocitům, přáním atd. Mám to asi lehčí i tím, že zatím nemám děti, tak se věnovat sama sobě mohu jak je libo. A ten pocit, kdy si přestávám s druhými rozumět znám dobře.

Vybírám si, s kým svůj drahocenný čas strávím a už nemám pocity viny, když s někým ten čas už trávit nechci a i obráceně, že i ti druzí se neozývají a vytrácí.

Lidé, se kterými jsem dříve byla v kontaktu nějak tak samovolně odešli a jiní přicházejí - dřív jsem to pitvala, proč odešli, co jsem jim udělala, že se neozvou a teď vím, že je to přirozený vývoj.

Také víc „pitvám“ sebe a nechápu drby o druhých.

Měla jsem potřebu Vám toto krátce napsat.

Tato žena už žije nové vědomí.

***********

Milá paní Blechová,

děkuji za tento článek. Při jeho čtení jsem neustále vykřikovala: Jo to je přesně ono! Kéž by to pochopilo víc žen. Zatím se spíše  setkávám se závislostí na mužích a ochotě opustit a obětovat vše své, jen aby byl partner spokojený. Ale dělala jsem to taky a člověk pak musí dostat nějaký kopanec,  aby si uvědomil, že to tak nejde dál. No ten kopanec musí být a taky je hodně tvrdý, aby to pomohlo. Prima, že to píšete.

************

Krásné, děkuji. 

Z Vašich řádků cítím ohromnou blízkost, neznám Vás, ale cítím, že jsme jedno a všechno je v pořádku, krásný pocit...

Srdcem jsme si vždy blíž a záleží, zda už to srdce máme, nebo ho ještě hledáme. Když už ho máme, jsme si s každým  blízko  Zdenka Blechová

 *********

 
Přikládám ukázku z mé knihy „Partnerské vztahy v dnešní době aneb jak spolu žít“

knihu si můžete zakoupit v mém eshopu na www.zdenkablechova.cz


Partnerské vztahy v dnešní doběTakto se žije ve Vesmíru. Poselství mi přišlo automatickým písmem v roce 2006:

Pro pozemský život je sex opravdu krásný a nedá se ničím nahradit, ovšem pro život nepozemský se toto liší od vašich názorů, protože to vše je jen pouhou lidskou myšlenkou, která se dá také prožívat mezilidskou telepatií a to je teprve krásné, když to člověk pochopí a najde sám sebe. U nás vše probíhá v naší mysli.

Lidé se zde mají rádi a mají se rádi navzájem, jeden druhému nezávidí, že má vztah, nebo naopak nelituje, že ho nemá. Oni totiž toto nevnímají. Vnímají jen sami sebe a toho druhého již jako součást celku a ne součást sebe. Tím se lišíme od vás, neboť vy stále hledáte někoho, s kým se spojíte. Ale není důležité se s někým spojit, ale je důležité se spojit sami se sebou, se svým nitrem. Lidé se u nás také setkávají a zase rozcházejí, ale již v jiném poměru než u vás na Zemi. Oni se s tím netrápí, berou to vše jako součást svého života a ví, že zase příště přijde někdo další, kdo mě obohatí zase něčím jiným, a tak se stále setkávají, aby nalezli více a více bohatství, a to nejen prostřednictvím partnera, ale i prostřednictvím sebe. Vnímají vibrace, a čím více vnímají, tím více se stávají šťastnými a nemá je co trápit. Oni všechno mají ve své mysli a nepotřebují nic získávat okolo sebe. Žijí šťastný a spokojený život.

Rodiny u nás byly také, ale to je již více než před 100 lety a ty se stále více stávají součástí společnosti. Lidé se setkávají na různých setkáních a nalézají zde další rodiny a vzájemné vztahy. Nepotřebují se na nikoho vázat, oni hledají svobodu a naplnění. Děti se rodí v součásti společnosti a to novým způsobem, který odpovídá vašemu způsobu množení. Rozdíl v tom je ten, že oni s tím druhým nespí, oni se s ním jen spojí, a to jim zaručuje kvalitní vibrace a možnost s tím druhým se nebát o to, jaké to dítě bude a po kom bude. Oni ví, že dítě bude v pořádku a že je to vše v rukách Božích. Děti se rodí jen se souhlasem Nejvyššího, jinak početí není možné, a proto vznikají děti, které mají v sobě lásku, a ne pocit nenávisti, hádavosti a soupeřivosti, jak je to možné ve vašem světě, když se setkají dva lidé, kteří si nejsou příliš blízcí, a vznikne z toho potomek.

Dítě vychovává většinou matka, ale také i chůva a další zástupci společnosti. Dítě se má dobře a nic mu nechybí. Matka je s ním do doby, než je schopné samostatného pohybu a pak se zase věnuje sama sobě. Otec se snaží připravit svému potomku pěkný život, a tak se snaží vydělat peníze, které by mu předal do vínku v počátku jeho kariéry. Matka má sice zájem na tom, aby otec viděl svého potomka, ale není důležité, zda k tomu dojde či nikoliv. Otec většinou dlí mimo. Je to důležité pro správný vývoj dítěte. Dítě čerpá od matky více informací a formuje se v rámci společnosti v člověka závislého na hodnotách lásky, než na hodnotách násilí. Otec se vidí s potomkem většinou při náhodných setkáních a nemá zájem se s ním vídat více. Bere to jako samozřejmost. Žena v době výchovy dítěte se stýká s jinými muži, kteří dávají jí i dítěti podporu v růstu a nebojí se setkat jak se svým mužem, tak s jinými muži. Muži mají v sobě vděk za to, že žena jim dává podporu a cítí se s ní dobře a stále více si uvědomují její hodnotu pro společnost.

*****

Kvetiny-s-oblohou_zmenit-velikost Toto poselství je staré 7 let a všimněte si v dnešní době, kolik je svobodných žen a kolik rodin se okolo vás rozpadá. Proč se tak děje a další vysvětlení naleznete přímo v knize. Sex a peníze byly vždy velkou manipulační složkou ve vztahu a jejich éra končí. Už se nedá jimi ovládat a nechat se ovládat.

Dnes plavu v rybníce a vidím jeden pár, který usedne na lavičku a muž začne telefonovat: „Tady firma … chtěl bych se zeptat … „ Dívka je očividně otrávená, protože její partner se nevěnuje jí, ale svému podnikaní nebo obchodu. Kousek dál vidím opět další nespokojenou dívku, která sedí a čeká, až její partner dotelefonuje. Slyším, jak on říká: „Ale to mi stále slibujete brigádu, zítra by se měla stavět ta stage atd.“ Opět se snaží zabezpečit po stránce financí a jeho byznys je pro něho důležitější než jeho partnerka.

Jiná dívka se mi svěří: „Měla jsem narozeniny a čekala jsem od něho dárek a on jen řekl, udělám ti čaj, když máš dnes ty narozeniny a nic víc.“ Jeho práce a kámoši jsou pro něho důležitější než já, ani nevím, kdy se zase uvidíme. Vídáme se tak jednou týdně a ani nemá zájem o sex. Když se snažím, řekne: „Jsem unavený.“ Přesto tato dívka říká: „Byla jsem zvyklá na velké dary a tento mi nic nedá a cítím se s ním líp a víc toužím být s ním než s těmi předchozími. On si totiž na nic nehraje, nesnaží se jí zalíbit, je přirozený a nutí ji být také přirozenou a nesnažit se zalíbit sexem. Každá žena si myslela, že právě sexem se zalíbí a získá si muže. Každá se bála, když nebude sex, že muž ho bude hledat jinde, a ono to začíná být naopak.

Dnes více prahnou po sexu ženy než muži. Z mužů začíná vyprchávat touha po ženách, budou spíše toužit po tom, vydělat si peníze anebo se dobře zhulit s kámoši. Takže sexem si už druhého neomotám, nebudu mít nikdy jistotu, že právě přes sex patříme k sobě. Už nebude povinností si dívku vzít, protože je těhotná, už nebudou zábrany v tom, teď spím s tebou, ale to mi nebrání v tom, abych se vyspal i s jinou. A tak vidíte, že sex bude stále více ubývat z našeho života. Protože čím více se lidé budou uchylovat k drogám a marjánce, tím menší budou mít chuť na sex – viz poselství na mých stránkách http://www.zdenkablechova.cz/poselstvi-channelingem/drogy Prostě řetězy nebudou a zrovna tak po finanční stránce. Už nebude povinností muže živit ženu. „Jak mi řekla jedna žena: „A to mě opustil zrovna teď, když jsem na něm finančně závislá.“ Ale právě proto se to stalo, aby se stala nezávislou na druhém.

zpět