Přechod do jiného prostoru

Bez-nazvu-037 Milí přátelé,

právě jsem dokončila přestavbu Egyptského chrámu a zjistila jsem, že se nacházím v úplně jiném prostoru. Symbolicky to znamená, že i já se pohybuji v jiném prostoru, cítím to ve svojí duši. Když jsem vyprovázela maminku na její poslední cestě celou noc, když umírala, držela jsem ji za ruku a říkala si: „To je paradox, je ti líto, že odchází a přitom se snažíš ji vyprovodit.“ Vyprovázela jsem ji do jiného prostoru. Ale i já se právě nacházím v jiném prostoru.

Když na sobě duše pracuje, stále stoupá vzhůru a dotýká se hvězd. Čím více se dotýká hvězd, tím více se pohybuje v jiném prostoru. Jako by ji tady nic nedrželo a ona spokojeně šla svojí cestou v klidu do nového prostoru. Má i více energie, síly a klidu. Nyní Bratislavě jsem celý týden v horku pracovala od 9 hod. do 19.30 hod. bez přestávky na oběd a vůbec jsem nebyla vysílená. Naopak ráno jsem si přivstala a šla si zacvičit do přírody. Ani vedro přes 30 stupňů jsem nevnímala. Všichni okolo mě byli vysílení a já byla v pohodě. A když jsem přijela v neděli v noci z Bratislavy domů po půlnoci, pracovala jsem do rána a šla si lehnout až večer. Dokonce mi druhý den ostatní říkali, že vypadám dobře, že jsem omládla.

Blava-02-002 Sama jsem překvapená z nové síly energie, kterou procházím. Stále více jsem napojená na práci a tvořivost a díky ní zažívám nové spojení i s ostatními. I já se stále měním a zaznamenávám změny ve všem. A protože všichni jdeme stejnou cestou, ráda se s vámi dělím o své poznatky. 

Jak mi Vesmír před 20 lety sdělil, všichni budete mít možnost se v budoucnosti rozhodnout, kde chcete žít, zda s námi, či dole na Zemi. Ale na Zemi bude chtít žít je málo z vás. A až dnes si uvědomuji poselství, co znamená. Čím více srdce stoupá vzhůru, tím méně se ho dotýkají věci okolo něj, je imunní, protože se nachází ve stavu vakua a tam necítí nic zdola, ale cítí napojení na hvězdy, které mu určují správný směr. Srdce se nechává vést a je v bezpečí a chráněno vesmírnou silou. Už na něj nemají vliv lidské vlivy, ale vesmírné vlivy. 

Před léty mi Vesmír sdělil, že nyní jde o záchranu srdce. A proto lidé, kteří cítí, zachránili své srdce. Lidé, kteří necítí, můžou propadat panice. Ale vždy je čas vydat se na novou cestu.

****************  

předchozí poselství          zpět          následující poselství