Srpen - karmický měsíc

A máme tu srpen - karmu - učení - kolo osudu - kolo štěstí - nekonečný příběh,
tak se dá nazvat tento měsíc

Img_5652 Měsíc srpen je osmým měsícem, a tudíž karmickým. Tvoří osmičku, nekonečnou smyčku v našem učení, kdy se pohybujeme v nekonečném kole osudu, dokud nepochopíme danou situaci a člověka, co nás učí. Nesnažte se v tomto měsíci chápat a směřovat k druhým, ale k sobě, abyste našli své chyby a uvědomili si je. Skrze pochopení zaujměte jiný postoj, udělejte změnu a budou se dít zázraky. V tomto měsíci můžete i více vidět než v jiných, a proto nepropásněte tuto příležitost a dívejte se na vše okolo sebe pozorněji. Neboť, kdo hledá, ten najde.

*************************************************************************************************************

 

Vesmírná moudra channelingem,
která budou součástí nové knihy Zdenky Blechové "OSUD VE SVÝCH RUKÁCH"

kniha vyjde 1. 9. i jako součást předplatného časopisu Mysteria tajemna.

71) Občas máte problémy se svým vnímáním času a práce. Chtěli byste méně tvořit a mít více peněz, což není možné. Je třeba se snažit o výdělky, pak se vám bude dařit.

72) Buďte silní ve svých předsevzetích a nebojte se toho, že na to budete sami. Nebraňte se změnám a věřte si, že to zvládnete. Víra vám dává sílu a naplnění.

73) Pokud se v životě neumíte rozhodnout, necháváte své rozhodnutí na druhých, a tím si škodíte. Musíte se naučit rozhodovat o svém životě a nebát se následků svých činů. Nezaobírejte se představou, že to nebude dobré. Naslouchejte svému srdci a věřte mu.

74) Když přesouváte svoje povinnosti na druhé, pak se divíte, že ostatní přesouvají své povinnosti na vás.

75) Občas byste si měli položit otázku: Co vlastně hledám? Nehledejte obětí, ale souznění. Až ho naleznete v sobě, naleznete ho i s druhým.

76) Pokud se přestanete spoléhat na druhé a nebudete se bát jít do střetů, budete nacházet stále více síly uhájit si svůj názor a stanovisko. Tím se vám můžou zlepšit vztahy a vy se můžete cítit stále více v bezpečí.

77) Váš život není vždy v rovnováze s tím, co žijete, a proto byste si měli dávat pozor na to, co žijete a co byste chtěli žít, abyste nepřicházeli o energii.

78) Nebojte se jít do tmy - do hloubky svého srdce a pochopte, že druzí se nezmění a jediný, kdo se může změnit, jste vy. Nebojte se být jiní.

79) Chcete, aby vám druzí naslouchali, a přitom nenasloucháte sobě. Chcete, aby vás druhý udělal šťastnými, ale je třeba se nebát žít štěstí bez druhého, nesnažit se vše dělat s ním.

80) Čím větší jistotu chcete najít v druhém, tím větší nejistotu nacházíte.

****************

předchozí poselství          zpět          následující poselství