30. týden 2017

Img_5424 Milí příznivci,
zdravím vás z Bratislavy. Je tu moc fajn a vždy se sem těším. Zvláště víno z Račy je fantastické. Koupila jsem si i nějaké na svoji oslavu 60 tých narozenin. Už je to tak, už mi bude v září 60 a já si říkám, že ten život utekl velmi rychle, a o to více si uvědomuji vděčnost ke všemu, co žiji a můžu žít. 

V mládí člověk vše bere jako samozřejmost, ale zralostí se učí vděčnosti za to, že je zdravý a může tvořit a žít naplno. Čím je člověk starší, tím více si dokáže užívat života a radovat se z něho. Už si své prožil a ví o čem život je. Ví, že není o hledání druhého, protože ho našel v sobě, ví, že není o štěstí v druhém, protože ho našel v sobě, ví, že není o strádání, protože si ho děláme sami svým nepochopením. Ví, že je o radosti, kterou můžeme žít každým okamžikem, když pochopíme, že nic není věčné a že je třeba žít to, co je naplno a užít si to s pokorou a vděčností. A tak i já si užívám každé chvíle stravené s druhými, či sama se sebou. Každé chvíle volnosti, či pracovitosti a každého kontaktu se vším okolo sebe. Tím více se mi daří nalézat lásku, kterou jsem celý život hledala. A tak se zamyslete nad tím, co je pro vás skutečné důležité, neboť v tom pramení smysl života.

*****************************************************************************************************

Vesmírná moudra channelingem,
která budou součástí nové knihy Zdenky Blechové "OSUD VE SVÝCH RUKÁCH"

kniha vyjde 1. 9. i jako součást předplatného časopisu Mysteria tajemna.


61)  Je třeba si dát do vědomí sebe a ne druhé. Je třeba nejdříve se postarat o sebe, a pak se můžete starat o druhé.

62) Pokud začnete vnímat synchronicitu, začínáte si plně uvědomovat stav bytí, že vše je odrazem všeho a že je zapotřebí dodržovat vesmírné zákony. Nabádá vás to k opatrnosti a také k tomu, že si začínáte plně uvědomovat svoji podstatu a bytí. Je to čas nových zítřků a také nového poslání. Jedná se o přechod od jednoho pólu ke všemu. K vyrovnání dluhů, závazků, směrování energií a vy si začínáte plně uvědomovat, že je zapotřebí se učit žít jinak, než dosud. Přišel váš čas na přeměnu.

63) Čas je relativní pojem. Pro vás čas existuje, ale pro nás ne. Vše se děje jen v rámci vesmírných zákonů a vy brzy pochopíte, že není třeba sledovat čas, ale že čas sleduje vás. Je třeba mít na zřeteli vaše jádro problémů, aby se nezvětšovalo a nečinilo vám v rámci času problémy ještě větší. Je třeba věci řešit hned a neodkládat je a neřešit věci, které se řešit nedají. Pak pochopíte, že čas není tak důležitý jak si myslíte, že stačí vnímat věci teď a tady.

64) Vše, čeho se bojíte, je zapotřebí zkoušet a ne se tomu vyhýbat. Tím, že to budete stále zkoušet, budete se stydět stále méně. Je to o úsilí, které je třeba vykonat, abyste se zbavili strachu. Strach je třeba si přiznat a projít jím.

65) Když otevřete dveře svého srdce, vždy se najde někdo, kdo vám bude nablízku, a nemusí to být rodina, ale třeba přátelé, které ani nevídám. Stačí jen nechat druhé nahlédnout do svých pocitů.

66) Dokud lidé spoléhají jeden na druhého a jsou nezodpovědní jeden k druhému, budou si dělat dluhy. Jakmile se člověk stane samostatnou jednotkou a nemá se o koho opírat a je sám za sebe, přestane si tvořit dluhy. Učí se i v rámci dluhů penězům. Kdo již zná hodnotu peněz a uvědomuje si, kolik úsilí ho stojí vydělat si peníze, nebude s nimi hazardovat. Kdo ještě nezná realitu, klidně si dluhy udělá a spoléhá na druhé.

67) V životě někdy brzdíte život druhým, protože se dožadujete, aby byli s vámi. Je třeba nechat jít a nebrzdit svůj a jejich vývoj.

68) Je dobré chápat každou bytost, která vám odešla ze života, jako někoho, kdo vám byl blízký srdci a nyní nastal čas se rozejít. Není třeba se ptát, co jí ublížilo, ale ptát se sama sebe, co by mi udělalo radost. Je to vaše rozloučení s bytostí, která odchází a už jí nic neubližuje, ale vám ubližuje to, že už nemůžete být v kontaktu. Žijte v této době tak, aby se vám vracel hezký a příjemný zážitek z rozloučení a ne zloba a nenávist.

69) Občas se příliš spoléháte na druhé a chcete se svézt na jejich dohodě. Máte se naučit spoléhat na sebe a nebát se převzít odpovědnost za svůj život. Nedomáhejte se svých práv a učte se převzít odpovědnost za své konání. Nebojte se následků svých činů a berte je jako použitelné pro další konání. 

70) Ostatní se k vám chovají stejně jako vy k nim. Když se chováte neobratně, chovají se neobratně i oni. Měli byste se naučit být s druhými v kontaktu, když chcete a ne když nechcete. Občas se podřizujete jejich záměrům, a to vám pak vadí.

****************

předchozí poselství          zpět          následující poselství