Poselství na rok 2012, nebo na rok 2021?

Země Hezký podvečer paní Zdenko,

děkuji za reakci. Ano, rozhodně mají spoustu společného. Jestliže 2012 byl konec Mayského kalendáře a tudíž jistého posunu Země vstříc vyšší dimenzi, aniž by to většinové lidstvo zaznamenalo = tichá transformace, tak 2021 je v podobných energiích změn na všech frontách a hlubokém prohroužení se do sebe sama a práci. I přesto má být 21 lehčí verzí roku 20. Takže ano zcela souhlasím. Je to jedno, oba roky jsou v součtu pětka. Čili stejná vibrace. 

........................................................................

Krásný večer paní Zdenko!

Ale zpět o osm let k roku 2012 se už vracet nechci. Že by regrese? :-) Krásný překlep, ale co i tak to ten rok 2021 v přehozeni číslic dělá.

-----------------------------------------------------------------------

Děkuji za vaše dopisy, které jsem od vás obdržela ke konci roku. Za všechny moc děkuji, potěšily moji duši a přikládám dva z mnohých, kterými chci poděkovat za přízeň vás všech.

Milovaná paní Zdenko,

chci Vám touto cestou poděkovat za všechno, co pro nás děláte. I když jsem Vás v tomto životě potkala na "živo" pouze jednou, o to víc sleduji Vaše videa, přednášky, čtu Vaše knihy...

Už tolikrát mě Vaše slova naplněná láskou, čistotou, moudrostí, otevřeností a upřímností pomohla na cestě životem... Děkuji... Jsem vděčná, že jste a že se s Vámi alespoň na dálku mohu potkávat, i když jsem se dlouho počítači a technice vůbec vyhýbala.

.....................................................................

Dobry den prajem pani Zdenka,

chcem sa Vam podakovat za posolstvo na rok 2021. Tento rok bol pre mna velmi tazky ale nepriamo som od Vas prijimala pomoc cez vase videa, posolstva,knihy a karty, ktore som si kupila. Vela myslienok odtial sadlo presne na mna a pomohly mi uvedomit si vela veci a mojich vnutornych vzorcov, na ktorych potom mozem pracovat.Velmi pomocna kniha na mojej ceste k sebe bola kniha Som zamestnancom vesmiru (medzi inymi..mam od vas asi 4 knihy) a karty sebapoznania, ktore pouzivam. Este raz vam dakujem za to, co nam odovzdavate a tvorite. Prajem vam vela zdravia, vnutornej sily, pokoja.

***********************************************************************************************************

Poselství na rok 2021 v písemné podobě najdete ZDE, pokud dáte přednost videu s komentovaným výkladem, pokračujte ZDE

***************

předchozí poselství          zpět          následující poselství