Poselství na rok 2017 - pokračování

Poselství na rok 2017 naleznete na této stránce - ZDE

Zdenka-vesteni2017 Milí přátelé,
děkuji všem, kteří zavítali na Novoroční věštění. Jsem ráda, že jsme mohli společně prožít krásné odpoledne. Pro ty, kteří nemohli přijít, jsme připravili záznam z věštění, které můžete shlédnout ZDE.

Povídali jsme si o tom, že rok 2017 bude především o harmonizaci těla a ducha. Veškeré vaše stíny se budou léčit a vytlačovat prostřednictvím neduhů na tělo. Takže se neděste viróz a jiných přechodných onemocnění, léčí vaši duši, abyste se v čistotě mohla ubírat dál svoji cestou. Jdeme stále více do srdce, a to touží po souznění a ne po odsuzování. Budete stále více cítit srdcem člověka upřímného a člověka, který si hraje na upřímného. Budete stále více cítit, že vám hraná radost nedělá skutečnou radost, ale radost srdce vám přináší úlevu na duši. Budete cítit, že přemáhání se ve prospěch druhých vás vysiluje.

Vesteni2017_2 Budete si uvědomovat, že je důležité dát přednost svým pocitům než pocitům druhých. A tak můžete v sobě bojovat s tím, co je pro vás důležitější, city nebo emoce. City vznikají ze srdce a emoce vznikají ze vztahů. Mít tedy vztah se sebou nebo s druhým, o kterého se bojím, abych nepřišla?

Pokud budeme stále více sídlit ve svém srdci, přestaneme být nemocní, protože nemoc vzniká právě z emocí a emoce vznikají z nenaplněných vztahů. Pokud budeme mít vztah sami se sebou, budeme se cítit dobře i s druhými, protože vždy budeme u svých pocitů a ne u pocitů druhých.

Zdenka-vesteni2017-2 A tak i smutek na duši vede k uvědomění správných postojů a nad tím vším bdí váš anděl strážný, který vás vede vpřed. Nelze stát na místě, je třeba jít dál. Cesta je volná a záleží na každém z vás, zda vykročíte k sobě či k druhým. Ale věřte, že cesta k sobě je zároveň cestou k druhým. Cesta k druhým vede k bloudění a nenacházení cesty k sobě.

**************** 

předchozí poselství          zpět          následující poselství