Vesmírná moudra channelingem VI.

Moudra budou součástí nové knihy Zdenky Blechové "OSUD VE SVÝCH RUKÁCH", kniha vyjde 1. 9. i jako součást předplatného časopisu Mysteria tajemna.

51) Musíte se naučit dýchat pro sebe, pak vedle sebe můžete mít člověka, který bude také dýchat za sebe a nebudete si vzájemně ubírat kyslík.

52) Zlozvyk je něco, co člověk neustále dělá a stále tápe v tom, co dělá. Nechce se zbavit návyku a stále opakuje stejné chyby. Je třeba, aby se naučil dívat na zlozvyk jako na zvyk a pokud mu tento zvyk překáží v životě, aby s ním začal pracovat.

53) Váš mobil vám dává četné informace a informace mají cenu zlata. A proto mobil pro mnohé z vás je cenným pomocníkem, ale přílišná závislost škodí. Zdraví to ovlivňuje po stránce psychiky, neboť člověk se závislostí stává stále více nervózní, neboť je více ve spěchu a neklidu.

54) Alkohol v životě lidském je jako droga, když po něm sáhnete v době, když jste na dně, pomůže vám zocelit vaše rány. Pak po něm saháte neustále, neboť se cítíte slabí řešit problémy a alkohol se stává vaším kamarádem. Vždy vám poddá pomocnou ruku, a proto to chce více síly do vašeho jednání, aby se vaše závislost na berličce změnila ve vaší sebejistotu.

55) Jen láska a čistota vaší duše vás povedou životem a naučí vás vidění, slyšení a cítění.

56) Pokud si hledáte zaměstnání, znamená to, že ještě nechcete tvořit, ale chcete se vézt na úkor druhých. Chcete být jen zaměstnáni, mít stálý plat a nechcete se podílet na zodpovědnosti. Chcete jen mít své jisté. Pokud hledáte práci, už chcete tvořit a podílet se na zrodu něčeho nového, a tudíž dáváte do práce větší elán a nápady než člověk, který je jen zaměstnán.

57) Tvořivost je vše, co vás baví, práce je vše, co vás nebaví. Práce musí být doplněna tvořivostí, abyste se měli na co těšit. A abyste mohli dělat to, co vás baví, potřebujete si na to vydělat něčím, co vás nebaví.

58) Chcete pomáhat ostatním, zachraňovat svět, a teprve když vás někdo napadne, či jinak zraní, uvědomíte si, že není třeba zachraňovat druhé, ale že musíte chránit sebe.

59) To, co vidíte okolo sebe, jste vždy jen vy. Musíte změnit smýšlení o druhých a pak i to, co se vám nelíbí, zmizí z vašeho vnímání.

60) Ego je snaha být lepší než jste, chcete být druhým po vůli, chcete je chránit, chcete jim pomáhat, chcete je zachraňovat, chcete se s nimi přátelit, protože se neumíte spřátelit se sebou, a tudíž chránit sebe, zachraňovat sebe a pomáhat sobě. Nedáváte do života svoji vůli, ale snažíte se svojí vůli vnést do života druhým.

****************

předchozí poselství          zpět          následující poselství