Peklo

Milí přátelé,

stále se věnuji přestavbě lázní a přitom mě přicházejí různé myšlenky, o které se s vámi chci podělit, dnes to bude téma peklo.


Lazne-129 Vždy se lidé od nepaměti báli pekla a snažili se žít tak, aby se do pekla nedostali, a přitom v něm byli. Pokud se snažím ovládat druhé nebo se nechám ovládat druhým, žiji v pekle aniž si to uvědomuji. Žiji totiž rozumově a snažím se naplňovat svůj život prostřednictvím druhých. Žiji nevědomky výměnný obchod, já tobě a ty mně a pokud se ten druhý snaží žít pro sebe, považuji ho za sobeckého.

Lidé se báli prohřešit vůči společnosti a žili dle toho, jak jim byly dány do vínku kódy rodu anebo jak se má žít, či aby mě někdo nepomluvil. Každý se bál žít svůj život, protože druzí mu hrozili, že se bude smažit v pekelném ohni. Ale on už se ve skutečnosti smažil.

Celou naši éru na Zemi se učíme samostatnosti a nebát se samoty. Díky tomu se musíme potýkat s našimi vlastnosti a najít v sobě odvahu, nezávidět, ale přičinit se, nechtít být milována, ale milovat se, nebát se o sobe postarat atd. Každá duše je slabá v určité rovině a v té se nejvíce snaží posílit.

Jakmile duše posílí svoji stránku osobnosti a stane se samostatnou a nebojí se být sama za sebe, může vládnout svému životu a zde mizí život v pekle, ale začíná život v blahobytu. A tak se nebojte žít svůj život a získat nad ním vládu. Nenechte si zasahovat druhými do svého života, vždyť je jen váš. Peklo neexistuje, ale my sami si ho tvoříme svým způsobem žití, zkuste se nebát a žít a uvidíte zázraky.

I já si žiji pro sebe a stále více jsem vděčná za to, s jakým klidem na duši můžu žít pro sebe a i pro druhé. Mám radost ze svého tvoření, konečně jsem se našla, protože každá duše se hledá prostřednictvím vztahů, aby v konečné fázi zjistila, že tvořivost bylo to, co vlastně hledala.

Mobil-060_2Pomalu vzniká obraz Kleopatry v u hydromasážní vany, která vás bude sledovat v každém koutě místnosti, už je hotový strop v Antice, začala se tvořit zahrada. Celý den se u nás potkává mnoho řemesel a já žiji. Když tvořím, tak prostě žiji. Kdybych netvořila, asi by mě to tady nebavilo.

Jsou zadány do výroby světla pro odraz vodní hladiny na stropu Antiky, infra panely s potiskem, staví se zídka u pyramidy na střeše, a do toho všeho ještě hlídám vnoučka a vařím a peču buchty. Je to moc fajn, když se spojíte se sebou a můžete cítit spojení s druhými. Vede vás to přes samostatnost a zbavení se strachu k upřímnosti, která nezná mezí.

****************  

předchozí poselství          zpět          následující poselství