Vesmírná moudra channelingem V.

Milí příznivci,
jak jste si mohli všimnout, posílám o prázdninách poselství 1 x 14 dní. Vím, že je někdy třeba zvolnit, dopřát si pohodu a relax, a tak vás nechci příliš unavovat i o prázdninách svými moudry. Zkuste i jen vypnout, i to je zdravé a člověk se nastartuje opět na nový začátek. I já jsem vypnula tím, že celý červenec buduji na čajovně. Minulý rok jsem připravovala k provozu lázně a letos je to nová terasa s krbem a posezením s perníkovou chaloupkou pro děti. Dnes jsem celý den skládala dříví, vynášela staré věci, sázela kytičky, a i to byl pro mě relax, vypnout. Aby člověk vypnul, je třeba to udělat činností, která bude pravým opakem činnosti, kterou stále vykonává. A tak zkoušejte nové věci, obohatí vaši duši a přinesou jí novou energii.

******************************************************************************************************************

41) Kdo prohlašuje, že nepotřebuje peníze, že nejsou důležité v životě, a že je nepotřebuje, tak tento člověk ještě spoléhá na druhé, kteří budou peníze mít, a budou ho živit. Člověk, který si váží peněz, které vydělá a má plány a snaží si je uskutečnit, si už váží sebe a nespoléhá na druhé, že mu splní jeho sny, už si je umí splnit sám.

42) Zkuste jen být a nic víc. O tom je štědrost ducha, který se snaží prožít s každým ten nejlepší okamžik vnímání na duši a nedělá to, co mu škodí.

43) Pomluva je určitým druhem lidské mluvy, kdy nechcete mluvit o sobě, ale o druhých. Příliš se zaobíráte druhými, abyste se nemuseli zaobírat sami sebou. Vzhledem k tomu, že pomlouváte druhé, druzí zase pomlouvají vás a vám se nelíbí, jak ostatní o vás smýšlí, a přitom je to vše jen ve vašem smýšlení o nich.

44) Dokud člověk má potřebu obhajovat se a vysvětlovat, ve skutečnosti si nevěří. Pochybuje o svých názorech.

45) Pokud člověk sní, může se mu zdát, že putuje s osobami jemu známými, a tak to ve skutečnosti je. Je to jen obraz toho, co se děje v nitru a nitro člověka je vázáno na okolní svět, kde se vše řeší a uzdravuje.

46) Pocity méněcennosti vedou k tomu, že se snažíte být co nejlepší pro druhé a škodíte sobě. Když se budete líbit sobě, budete se líbit i druhým. Netřeba si zanášet tělo něčím, co tam nepatří.

40) Je dobré nechtít moc a můžu mít, když chci moc, nemám nic. Pravá ruka je o braní a levá ruka o dávání.

47) Zkuste nemluvit a být v sobě, třeba uslyšíte více.

48) Učte se cítit, věřit si a pak budete vědět, co je pravda a co není. Když si nevěříte, nikdo vám víru nedá. A pokud vám stačí odpověď, abyste se uklidnili, může vám kdokoliv cokoliv namluvit a vy tomu uvěříte. Když cítíte srdcem, víte a nikdo vám nemůže namluvit faleš. Jediná cesta pravdy je vaše srdce, co cítí.

49) Skutečná láska nesoudí a neposuzuje, nic neočekává, ona jen je. Zamilovanost v nás spouští nepoznané. Najednou se naše stíny odráží v našem životě a my máme růžové brýle, skrze které chceme vidět vše dle našich představ.

50) Čím více se vzdalujete ostatním, tím více si uvědomujete věci, které oni ještě nevědí.

****************

předchozí poselství          zpět          následující poselství