28. týden 2011

Jak si chránit své srdce 

poselství channelingem z června 2011 – přijala Zdenka Blechová

Srdce-v-oblacich Když člověk nalezne srdce, musí si ho chránit a žít pro sebe. Už cítí a když cítí, cítí vše co se týká druhých a proto by jim rád pomohl.

Ale jakmile začne pomáhat, zase ztrácí své srdce a začne se mu špatně dýchat a srdce začne bolet. Srdce je nešťastné, už jsi mě našel a zase mě chceš obětovat pro druhé? (Připomnělo mi to symbolické obětování v dávných dobách lidského srdce na oltáři). A proto si člověk musí chránit své srdce a nechat ostatní si jít svojí cestou, aby nalezli svá srdce. Pokud se člověk obětuje pro druhé, ztrácí své srdce a přestává cítit. Začíná žít rozum a to je strach. Pokud si člověk chrání své srdce, může žít v čisté lásce, která nezná strach. Člověk ztrácí své srdce vždy, když se dostává do emocí skrze druhé a chce, aby pochopili. Chce jim usnadnit cestu a tam se oddaluje od své duše a ta mu to dává znát bolestí srdce a špatným dýcháním. Je třeba žít laskavost k sobě a k druhým a věřit, že i oni naleznou své srdce.

Tím, že člověk umře ve vztahu k matce, začíná si uvědomovat své srdce, začíná cítit skutečný život, už si chrání srdce před matkou. Matka nám totiž dávala do vínku kódy: Pracuj nejlépe jak umíš a pak můžeš být dobrá pro mě a tím pádem i pro druhé. Když obrátíme pozornost k sobě a snažíme se být dobří pro sebe, umírá rozum, který nás nutil být dobrá pro matku.

 Pevně chráněné srdce Vesmírem člověk může mít, když se přestane bát o přízeň rodičů a začne být přímý.

 Přeji vám všem hezké léto a za týden zase na slyšenouruze


Vaše ohlasy na poselství

Dobrý den paní Blechová,

zdravím Vás a musím reagovat na tento channeling, protože tak jak to píšete vypadá, jak by jste četla moje pocity. Snažím se pracovat s vašimi knihami, je v nich mnoho pravdy a na druhou stranu se nemůžu odpoutat od svých rodičů. Zajímavé je, že své dospělé děti jsem si vypustila, ale o rodiče mám strach, jsem na ně fixovaná a neumím se té vazby zbavit. Vím i o technice, jak se od nich odstřihnout, ale zase tatínek je na mě energeticky navázaný a mám obavy, že bych mu ublížila kdybych ho od sebe takzvaně odstřihla. Není to jednoduché, fakt se snažím mít ráda sama sebe, snažím se pro sebe i něco dělat, ale pořád jsem v začarovaném kruhu. Uvědomuji si, že rodiče tady nebudou pořád a snažím se si jich užít jak to jde. Vím, že jejich názory mně ubližují, jsou už mimo realitu a jsou pořád negativní, žijí, aby jedli – to je boj, maminka má pořád strašně vysoký cukr, já vím, že to je v hlavě, jak je pořád nešťastná a přitom nemá důvod ……takže pořád dokola, já je vyslechnu a jdu a snažím se to zahazovat…, je to prostě těžké, jsou to rodiče. Moc Vám děkuji za pomoc, kterou mně poskytujete i touto formou a ostatním lidem, tento článek mě fakt dostal. Přeji Vám moc úspěchů v osobním a pracovním životě, přála bych si tou cestou už taky projít …, myslím, že se to mění – snad že se mně i čistí ty energie, ale jde to pomalu.

* * * * *

Pozdravujem, pani Zdenka,

veľmi pekné a výstižné. Myslím, že s výčitkami voči mame z úcty a lásky k nej sa trápi veľa ľudí na svete... a toto je hlavne pre nás mamy, aby sme aspoň my, tým našim ratolestiam dali slobodu.

Ďakujem, snáď uvedomenie prerastie aj v skutok :-) Aj príloha potešila a poučila.

A ešte jedno ďakujem - za príjemný pocit strávený pri Vašej knihe Duchovný partner, ktorú som nedávno prečítala v Chorvátsku na dovolenke...

* * * * *

Paní Zdenko,

moc krásné poselství na červen, zrovna tohle jsem dnes potřebovala chránit své srdce i před matkou a citila jsem, že dělám správně.

Děláte úžasnou pomoc a uvědomění pro druhé.

* * * * *

Milá Zdenko,

děkuji moc za tuto zprávu. Přišla úplně v pravou chvíli. Umírám ve vztahu k matce po smrti mého otce. Když na to nemyslím a jsem sama sebou, je mi dobře. Začnu-li myslet na to, že bych měla jít za matkou a pomáhat - kód - je mi špatně a vůbec se mi tam nechce. Díky minulým poselstvím si uvědomuji, že potřebuji být přímá, ale nechci ubližovat a zatím si nevěřím, že to zvládnu. Jsem trochu pomalejší a natrvrdlejší, zbytečně se mi pak promítá strach a bušení srdce.
Děkuji tímto za další kousek do mozaiky vztahů. Učím se

* * * * *

Krásný den paní Zdenko,
moc děkuji za týdenní myšlenky, které od Vás dostávám. Jsou vždy plné pravdy a to nejdůležitější Lásky.....také přeji krásné léto........Dana

* * * * *

Zdeničko, mnohokrát děkuji za tuhle nádhernou zprávu. To je přesně můj problém. Vždy jsem myslela, že se musím dávat, rozdávat, pomáhat a najednou se mé srdce začalo bránit, přišly arytmie, potíže s dýcháním. Vím, že už nemohu jen sloužit, ale je nejvyšší čas začít žít i pro sebe. Pro své srdce, tak dlouho obětované. Moc děkuji. Taky mám Tvoje karty svatá rodina a knihy, které mně pomáhají. Přeji mnoho lásky, dobra a pokoje.

--------------------------------------------------------------

Níže popisuji komunikaci s jednou paní. Je zde krásně vidět, jak se necháme ovlivnit druhými osobami. Každý, kdo má srdce, si bude uvědomovat, že to, co cítím je pravda, ne to, co mi říká druhý.

1. email

Dobrý den, paní Zdeňko,

moc Vám děkuji za to, co jste nyní poslala za PERLU! Myslím, že se to dotýká nás všech a doufám, že dovolíte, abych to přeposlala mnoha lidem, mnoha zraněným srdcím.

Předem Vám za to OD SRDCE děkuji a přeji krásné léto !

S pozdravem

2. email

Dobrý den ještě jednou, paní Zdeňko !

Moc se omlouvám, že se ještě jednou vracím k tomuto tématu, ale „nedá mi to“, abych nedoplnila k mému názoru na tento channeling jistou reakci, která mne upozornila, že nemusí být vše úplně v pořádku. Nebudu jmenovat, nebylo by to ani fér, myslím si, ale byla jsem upozorněna, že tato zpráva může být postavena na nižších vibracích, nežli by se Vám, mně i všem ostatním asi líbilo, může přicházet z nižších sfér – tak, jak bylo řečeno – mnoho falešných proroků na konci časů… hranice jsou velmi jemné a snadno se stírají…

Proto považuji zase já za fér vůči Vám, že Vám toto sděluji (s veškerou úctou ke všem ostatním sdělením, které od Vás velmi ráda přijímám a snažím se i díky nim „posunout“ ve svém životě k lepšímu), protože teď hledám ve svém srdci i mysli způsob, jak citlivě upozornit i ostatní, kterým jsem toto přeposlala, aniž bych jakkoli shodila Vás i celou Vaši práci! – Cítím to tak nějak ve smyslu osobního rozjímání, které umožní i ostatním se na to podívat více do hloubky svých bytostí.

Píši toto i z toho důvodu, že jste psala, že tento channeling (a možné reakce na něj?) vyvěsíte i na své stránky…

Mám k Vám velikou úctu, nezlobte se, prosím, že Vám toto sděluji, těším se na další zprávy od Vás.

Paní jsem za první email poděkovala s tím, že vyvěsím recenze na své stránky. Paní se pak zalekla, že její názor není správný a bude viset na mých stránkách a to, že neuvedla od koho dostala informaci k mému channelingu, je vidět, že ještě nežije přímost, ale že se dává ovlivňovat okolím a nechce nikomu ublížit. Ani mně, ani té druhé osobě, od které dostala informaci.

Paní ode mne obdržela tuto odpověď:

Děkuji za váš názor. Vždy první reakce je správná, druhá je už rozum a mrkněte, co jste napsala jako první reakci.

* * * * *

zpět

zpět