Příjemnou dovolenou všem

Všem přeji příjemnou dovolenou,

protože jaká bude, to bude záležet na vás a ne na druhém nebo na prostředí či na počasí. I na dovolené je třeba si dopřát to, co cítím a dělat to, co cítím. Chovat se svobodně a volně a ne tak, aby se nám to vyvedlo, aby se nám to líbilo. Pokud budete přemýšlet o tom, aby se dovolená líbila i druhému, třeba si ji neprožijete tak, aby se líbila vám. Pokud budete upínat na dovolené zrak k sobě a ztrácet kontrolu nad okolím, třeba zažijete tu nejlepší dovolenou, kterou jste kdy prožili. 

Dovolená Itálie 2018 Měla jsem hezký pocit, když mi děvčata, která byla se mnou v Itálii na dovolené, sdělila, že se tam cítila svobodně, žádné nařizování. Přitom se většinou každá bojí jet sama bez partnera, a když si to dovolí, zjistí, že se vytvoří fajn rodina, ve které si každý může žít dle svých představ. Do Itálie jezdím pravidelně v červnu již 15 let, z toho 10 let na stejné místo a vždy říkám, že jedu domů. Opravdu je tam moc příjemně. Pokud byste měli zájem se mnou vyrazit v příštím roce do Itálie, už je vypsaný nový termín, který můžete vést v patrnosti a třeba se mnou vyrazit v roce 2019 a zkusit dovolenou dle svých představ.

http://www.zdenkablechova.cz/dovolena-se-z_-blechovou/kurz-poznani-italie

I na relaxační kurz v srpnu do Plzně přijedou znovu děvčata, která tu budou trávit dovolenou již po třetí a mě to moc těší a vždy se snažím pro ně připravit program, který dělá radost mě i jim. A tak se můžete přidat i vy a zkusit něco nového, pokud nemáte s kým strávit dovolenou. Příležitostí je mnoho, ale vždy to chce naše rozhodnutí. 

A tak přemýšlejte o sobě, co by se vám líbilo a bude se to líbit i druhému. Není člověk ten, který by se zavděčil všem. Stačí se však zavděčit sobě. 


S láskou

****************  

předchozí poselství          zpět          následující poselství