Příjemné léto všem

Slunovrat-009_2 Milí přátelé,

chci vám všem popřát příjemné léto, pěknou dovolenou a radost ze všeho, co konáte. Byla jsem s děvčaty v červnu v Itálii a moc jsme si to užily. Teď máme před sebou Řecko a věřím, že to bude opět moc fajn. Jinak mám nyní rozepsané tři knihy, učím se starat o zahradu, kterou už máme k lázním zrealizovanou. Řeším různé závady v provozu, které patří k životu a užívám si vnoučka. Také si dovoluji i odpočívat, což jsem dříve nedělala a žiji tak, jak mě velí srdce.

Stále více si nyní budete muset uvědomovat, že srdce vám dává jasné signály a vám nezbude nic jiného než je následovat. I já dělám stále změny v postoji k okolí a vždy se zamýšlím nad tím, jak je to teď jasně dané. Dříve, kdybych si dovolila udělat změnu vůči někomu a něco říci, co mě tíží, měla bych v sobě nepříjemné pocity. Udělala jsem to dobře? Nešlo to říci jinak? Muselo to být? Neměla jsem se na to vykašlat? Měla bych i obavy, že přijdu o přátelství s druhým a že se už neuvidíme, a teď je to jednodušší. Srdce dá povel a já ho následuji a vím, že to jinak nešlo. A třeba se už neuvidíme, ale stále je to pro mě příjemnější, než dělat něco proti svému srdci, abych o druhého nepřišla. Jsem ráda, že jsem došla k takové víře, která mě vede a nebojí se. A tak i vám přeji, abyste se nebáli dávat do života přímé řešení, nechodili oklikou, protože jen tak se dají srdce přiblížit. Oklikou se vzdalujete v srdci jeden druhému, ale přímou cestou se přibližujete.

Vše se děje tak, jak to má být. Před půl rokem se mi ozvala jedna Češka, která žije v Itálii, a že přijede v červnu s dalšími Italkami k nám do lázní. Děvčata přijela a zatančila u naší pyramidy a bylo to přesně na Slunovrat 21. 6. 2019. Nic se neděje náhodou. Nejdříve jsem si do lázní přenesla vše z Itálie. Vše, co jsem kupovala do lázní, bylo většinou z Itálie. A nyní přijela i moje minulost. Jedna žena ze skupiny, měla radost, že mě opět vidí a plakala dojetím. Dokonce mi řekla, že na mě vidí mnoho utrpení. Objevila se jí tam naše minulost z Itálie. I nyní na pobytu v Itálii mi řekla jedna účastnice kurzu, která s námi byla již po třetí, že se mi omlouvá, že mi v minulosti hodně ublížila. Končila zase jedna éra mé minulosti, a proto když mi dal jeden známý k svátku přívěšek s Ježíšem na kříži, říkám mu: "Řetízek si dám k nějakému jinému přívěsku, ale Ježíše na kříži už na krku nechci mít, už nechci trpět.

A tak mám radost, že je mi dobře v sobě, a tím mi může být dobře samotné nebo s ostatními. Žiji přítomným okamžikem a užívám si ho naplno, protože vím, že další takový okamžik nebude. I když se s někým sejdete po letech nebo v dalším životě, nebo se někam podíváte, vždy to bude jiné. O to více si vážím těchto chvil, které se nedají opakovat.

A tak žijte naplno, netrapte se malichernostmi, řešte podstatné, říkejte věci, jak cítíte a hlavně dělejte to, co je vám milé. Nepodřizujte se strachu, ale radosti.

Přikládám záznam z Oslavy Slunovratu

**************** 

předchozí poselství          zpět          následující poselství