Vesmírná moudra channelingem IV.

Moudra budou součástí nové knihy Zdenky Blechové OSUD VE SVÝCH RUKÁCH.

Kniha vyjde 1. 9. i jako součást předplatného časopisu Mysteria tajemna.

31) Pokud už tvoříte, probouzíte se s plány na dnešní den a těšíte se na vše, co budete konat. Pokud se probouzíte s myšlenkou na někoho, nemusíte mít radost, ale může to být starost, či nenávist, závist či jiné emoce.

32) Když má člověk cíl a trpělivě, cílevědomě si jde za svým, dosáhne toho, co chce. Nesmíte jít rychle, ale opravdu pomalu krůček po krůčku si můžete plnit své sny, máte na to celý život.

33) Pokud hledáte hlavou, pak chcete měnit chování druhých, protože by se měli chovat dle vašich představ, necháváte se vydírat jejich pocity a připadáte si méněcenní.

34) Pravda jako taková neexistuje. Vždy je to spíše kdo, pro koho, za jakým účelem, proč a nač. Každý tudíž můžete mít svoji pravdu a pokud se přete s druhým o svoji pravdu, tak si ještě nevěříte. Pokud si věříte, uznáváte svoji pravdu i pravdu druhých. Můžete mít každý svůj svobodný názor a nemusíte se přít o to, kdo má pravdu. To pouze ego se snaží zvítězit, srdce ví a zná a nepotřebuje bojovat.

35) Ten, kdo bude mít plány v budoucnosti, budou se mu vzdalovat. Ten, kdo se naučí žít přítomností, bude žít blažený život.

29) Šťastný ten, který chápe. Nešťastný ten, který se utápí iluzí štěstí.

36) Pokud budete stále více sídlit ve svém srdci, přestanete být nemocní, protože nemoc vzniká právě z emocí a emoce vznikají z nenaplněných vztahů. Pokud budete mít vztah sami se sebou, budete se cítit dobře i s druhými, protože vždy budete u svých pocitů a ne u pocitů druhých.

37) Když věříte sobě, věříte i druhému a Vesmír věří ve vás. Když nevěříte sobě, nemůžete věřit ani druhým a Vesmír k vám nemůže, protože nemáte víru.

38) Pokud se máte rádi, máte rádi i druhé. Pokud se nemáte rádi, nemůžete mít rádi druhé, protože nevíte, co láska je. Láska pochází z vás, a když ji nemáte uvnitř sebe, nemůžete ji dostávat z okolí a ani okolí milovat.

39) Láska nebolí, ale závislost bolí, a tu zaměňujete za lásku. Když si na někoho zvyknete a on vám odejde, bolí vás vlastně vaše závislost na něm. Když si na něco zvyknete a najednou to není, opět je to vaše závislost na něčem. Když něco měníte, a než se vyrovnáte s novými podmínkami, bolí vás změna. Je to nekonečný proces, který vás vede od bolesti k radosti. Čím více se odpoutáváte od závislosti, tím méně vás něco bolí. Když už nejste na ničem závislí a jen tvoříte, přijímáte život v radosti a se vším, co vám přináší.

40) Člověk, který tvoří, nezlobí. Naopak člověk, který netvoří, zlobí a dožaduje se pozornosti.

****************

předchozí poselství          zpět          následující poselství