Vesmírná moudra channelingem III.

Moudra budou součástí nové knihy Zdenky Blechové OSUD VE SVÝCH RUKÁCH.

Kniha vyjde 1. 9. i jako součást předplatného časopisu Mysteria tajemna.

19) Peníze jsou všude, jenom je umět sebrat. Hledejte cesty a nápady realizujte.

20) I prodělek je výdělek. Za každé učení se platí.

21) Na každou zkušenost se dívejte z pohledu toho, co vás naučila a ne z pohledu toho, že vám to nepřineslo vaše očekávání. Skrze to roste moudrost.

22) Občas je něco, co vás bolí na duši, ale to přejde, není se čeho bát. Občas se duše potřebuje poprat se svými stíny, s tím, co byla a co je nyní. Občas si duše potřebuje vzpomenout na minulá zlomená srdce a na to, aby se neopakovala stejná chyba. Vaše duše stále více cítí, co se děje uvnitř jí a dává to druhým najevo. Ostatní jsou možná zaskočeni vaším chováním, ale je třeba tento proces respektovat a nebát se ho.

23) Bolest duše rodí nové vědomí, a to je třeba brát jako výzvu k novému životu. Postupně ve vás vše umírá, aby nové mohlo povstat. Je třeba dát životu své ano a nebránit mu převrátit někdy vše naruby, abyste mohli žít a ne živořit.

24) Vesmír říká: Budeš mít mnoho přátel a my ti od nich pomůžeme, aby ses nebál být sám. Pak můžeš být s ostatními.

25) Občas se nechráníte před nástrahami druhých a dáváte jim za vinu to, co ve skutečnosti děláte sami sobě. Je třeba dbát na to, že nikdo není odpovědný za mé pocity, jen já sama.

26)Je třeba mít ještě více na zřeteli, že vše, co se děje, se neděje náhodou, a že dochází ke zlepšení vaší osobnosti tím, že se začínáte s druhými více kamarádit po stránce i finanční a nejen po stránce citové. Začínáte si uvědomovat svoji hodnotu a už nechcete plýtvat pro druhé svým časem, chcete upřednostňovat svůj čas.

27) Lidé se bojí světla, které přichází na naši planetu. Dochází k osvětlení planety jako mnoha jiných ve Vesmíru. Rodí se nové myšlení, nové postoje skrze světlo, a to budí nedůvěru stát se jiným? Co když mě to ohrozí ve vztahu k druhým? Co když je ztratím nebo o ně přijdu? Lidé budou k sobě upřímnější a ten, kdo to neumí se bude upřímnosti bát, protože ho bude zraňovat. Ten, kdo ji už umí, se bude cítit v novém světě dobře, protože máme ve všem jasno a nemusíme si jeden druhému něco nalhávat. Ze tmy se dostáváme do světla a světlo může někoho, kdo dlouho žil ve tmě, píchat.

28) Sebevědomí je něco, co je uvnitř vás a vy se učíte s tím zacházet. Je třeba si uvědomit, že se jedná o vás a ne o druhé, a díky tomu nacházet stále větší úctu a lásku k sobě. Čím více lásky k sobě naleznete, tím více úcty se vám bude dostávat z okolí, a tím více si budete vědomi své hodnoty, a o tom je sebevědomí.

29) Nemusíte trpět, ale pokud žijete pro druhé a máte představy o tom, jak by měli žít, pak trpíte. Když žijete pro sebe a máte představu o tom, jak chcete žít, netrpíte. Člověk vždy trpí, když žije skrze druhé a zaobírá se tím, co mu nepatří. Starosti druhých nejsou jeho starostmi a zbytečně si jimi ničí život.

30) Aby člověk mohl někomu věřit, musí se naučit věřit sám sobě. Když budete věřit sobě, budete odpovědní za své činy a nemusíte se obávat zrady druhého. Pokud uvěříte druhému, zradili jste už sami sebe a časem se divíte, že ten druhý vás zklamal.

****************

předchozí poselství          zpět          následující poselství