Poselství na 23. týden roku 2013

Voda Jak cítíte povodně?

Pokud chcete stále zachraňovat druhé, možná povodně prožíváte, nebo zachraňujete, nebo máte snahu pomáhat. Prostě stále prožíváte soucítění s druhými a starost o ně. Žijete ještě v neustálém strachu, a proto se vám vše tak jeví. Rozumově stále prahnete po informacích, které se týkají strachu. Necháte se strašit zprávami, které vám ukáží jen pár nejhorších záběrů, a vy již prožíváte vše ve strachu se vším. I moje maminka si dnes ve zprávách všimla, když hlásili, že nikde nešla elektrika, že na leteckých záběrech bylo vidět, že se svítí. Nevěřte všemu, co se vám předkládá, ale sami se snažte si udělat svůj názor.

Pokud již umíte zachránit sebe, povodně vůbec nevidíte, nejsou okolo vás, neprožíváte příběhy druhých. Prostě tato situace pro vás vůbec neexistuje. Žijete už v lásce, a tudíž v ochraně s Vesmírem.

Vše okolo nás je námi samými a přesně tak se nám ukazuje. Když jsem se byla projít v Plzni okolo Boleveckých rybníků, ani zde jsem nezaznamenala vylití vody z rybníka. Když jsem se dívala na hladinu řeky ve městě, i ta byla klidná a utíkala si v korytě. Vše okolo mne je stále stejné. Když je klidná vaše mysl, i vše okolo vás je v klidu. Emoce jsou vlastně vodou, a proto voda působí nyní nejvíce tam, kde je nejvíce emocí, aby si lidé uvědomili, co je důležité a co není. Po takového situaci dokáže člověk přehodnotit svůj život, a o to hlavně jde. Nehledě k tomu, že dříve lidé respektovali přírodu a nestavěli si obydlí tam, kde hrozily záplavy. Pokud člověk není zodpovědný k sobě, postaví si dům v takové oblasti a pak se diví. Možná, že hodně lidí naštvu, ale i o tom by člověk měl přemýšlet, když kupuje pozemek či dům. Příroda se nám vyhýbat nebude, ale my jí můžeme udělat cestu.

* * * *

Andělé jsou s námi

Anděl strážný Dnes za mnou přijela paní z daleka do poradny. Hned ve dveřích jí říkám: „My se známe, že!“ Byla jsem překvapená, že mi paní říká: „Já si vás našla na internetu, vidím vás poprvé.“ Mně připadalo, že ji znám odjakživa, a hned jsem věděla, že ji musím vzít do naší kapličky P. Marie. Samotnou mě překvapilo, že celou hodinu naší poradny na to myslím. Když jsme končily, říkám paní: „Cítím, že vás mám ještě vzít do naší kapličky.“ Paní mě překvapila, když otevřela kabelku a povídá mi: „Mám s sebou svíčku a chtěla jsem ji u vás v kapličce zapálit.“ Když paní přijela, svěřila se mi: „Mám obavy, že už andělé nejsou se mnou.“ A nyní jí říkám: „No, vidíte, kdyby andělé nebyli s vámi, nepřišla by mi myšlenka, že vás mám vzít k nám do kapličky a vy byste mě nepřekvapila tím, že jste na návštěvu kapličky připravená. Do kapličky nikoho nevodím a nikdo si s sebou nenosí svíčku pro návštěvu kapličky. Andělé jsou s námi neustále, i když si myslíme, že nejsou. To jen my v dobách smutku na ně zapomínáme a nevěříme jim, ale oni nás vždy vedou tou nejlepší stezkou na naší životní cestě.“

* * * * * *

Více o naší kapličce se můžete dozvědět na tomto odkazu ZDE.

Video ze zasvěcení naleznete ZDE. Všimněte si světelné sluneční pyramidy, ke které všichni jdeme.

* * * * * * * * *

Vaše otázky a odpovědi

Chtěla jsem Vás poprosit o radu pro mého čtrnáctiletého syna Matěje. Nedávno se mi svěřil, že mu připadá, že se mu nic nedaří, a když se mu něco povede, tak za nějakou dobu přijde jakoby trest. Připadá mu, že je s ním nějaká osoba, „smůla“, která mu všechno kazí a ovlivňuje i jeho kamarády a lidi kolem. Připadá mu, jako by všichni lidi byli loutky, které někdo ovládá a on zůstal sám. Mohla byste mi třeba doporučit nějakou literaturu, nebo nějakou terapii?

Ano

Ona by měla brát syna jako sobě rovného a ne ho tišit. Tím ho uvádí v omyl, že jen on to má těžké. Je třeba nebrat takové ohledy, aby toho časem nezneužíval. Moje kniha „Rok 2012“ vypráví o tom, jak máme druhým pomáhat a jak máme jinak přemýšlet.

****

Mandala srdce - duchovní partner Dobrý den paní Blechová, ve Vaší knížce Tajemství života aneb odtajněná sdělení, na str. 30 píšete: „Člověk může ovlivňovat svými myšlenkami své okolí…“ o ženě, která se bojí o zdraví své dcery a svými negativními myšlenkami jí vlastně škodí. Mám ve své rodině také takového člověka, který se zase bojí o moji budoucnost (finanční) a existenci. O těchto věcech „mezi nebem a zemí“ však nechce nic slyšet a stále „obtěžuje“ své okolí negativními myšlenkami a výroky. Co v takovém případě dělat, jak se tomu vyhnout či bránit, aby to nemělo negativní dopad? Jsou to jeho myšlenky, ale dotýkají se ostatních.

Je zapotřebí rázně ukončit jeho strachy a ne jim naslouchat. Co vás nutí naslouchat strachům? Co vám brání se vymanit z této situace? Je zapotřebí si odpovědět na tyto otázky. (Zdenka)

****

Můžu na něčem zapracovat, když se mi ve střeše usídlila kuna? Pokud to má nějakou souvislost už s čímkoliv, velmi děkuji za odpověď a snad se mi povede to krásné zvířátko ze střechy vrátit zpět do lesa.

Ano

Kuna značí, dej si pozor na přátele a nezanedbávej svoji osobnost, neboj se jim říci, co chceš a neber ohledy.

****

Mám divný pocit, když mě v noci budí divné zvuky, cítím spáleninu a ani kočky tam nechtějí být. Manžel nic nevnímá.(drápání, klepání, ťukání, jako by někdo chodil kolem postele, atd.)Do ložnice jsem si dala mandaly, obrázky svatých, čistila jsem prostor svíčkou a stále se toho nemohu zbavit a děsí mě to. Děje se to pouze v ložnici a nevím, co s tím. Ani nechápu, co to po mně chce, nebo co mi to má sdělit. Jinak občas vnímám i krásné úkazy, které se náhodně objevují kolem mě. Netuším, co s tím a budu vděčná za každou radu.

Ano

Ona začíná vnímat své vnitřní pocity a to je dobré, protože se učí nebát se toho, co se dozví a co je realita. 

****

Prosím o channelingové sdělení, proč mě bolí kříže?

Ano

Její problémy v rodině mají vliv na její zdraví.

*****

Co by mi pomohlo se zbavit zlozvyku – kousání nehtů? Už mi bude 34 let a nemůžu se toho zbavit.

Ano

Její problém souvisí s jejím vztahem s rodiči, stále se občas před nimi chová jako malá.

Doporučovala bych přečíst si moji knihu „Rodiče a děti". (Zdenka)

****

Prosím Vás o radu pro moji kolegyni a kamarádku. Během posledních několika let už podruhé přišla o vlasy, prostě jí vypadaly, když dostala nějakou vyrážku na kůži hlavy. Doktoři jí řekli, že se se stavem musí smířit, že je to neléčitelné. Tak že „čeká“ až jí zas porostou nové vlasy. Myslím si, že to není samo sebou a že to má nějakou příčinu. Můžete nám poradit?

Proč řešíte problémy za druhé? Vždyť vaše kamarádka je spokojená a řešit nic nechce, proč to tedy řešíte vy? Až bude chtít řešit svůj život, vlasy bude mít. (Zdenka)

****

Duchovní partner Dobrý den, právě koukám na Youtube na Váš rozhovor s panem Igorem Chaunem. Mluvila jste o Duchovním a Osudovém partneru. Měla bych na Vás otázku a budu vděčná, když si najdete chvilku na odpověď. Co když duchovní partner přijde dřív než osudový? U mě to tak bylo... Opustila jsem svého Duchovního partnera pro to, abych byla s někým, kdo mě naučí vážit a hájit sama sebe. Je to možný? 

Pokud jste neměla svoji hodnotu a nevážila si sama sebe, je to možné. (Zdenka)

****

Před rokem a půl mi dobrovolně odešel ze světa tatínek a já na tom nesu velkou vinu. Jakkoli to zní absurdně, je to pravda a nyní velmi trpím. Dlouhá léta jsem tátu nevídala a před rokem jsem ho měla přestěhovat z bytu, přičemž jsem postupovala velmi necitlivě a tatínek si vzal v té nešťastné situaci život. Prý, aby nám nebyl na obtíž. Přičemž vím, že poslední věta, kterou mi říkal, byla: „Lenko, co se mnou bude, já, který vždycky každému pomohl…“ a já reagovala velmi podrážděně. Je to obrovská tragédie a můj život se od té doby v podstatě zastavil. Táta byl velmi pozitivní člověk a nejenže mi nesmírně chybí, ale nemohu si přestat vyčítat to, co se stalo. Stále tápu v jakémsi bludném kruhu.

Netrapte se, každý je strůjcem svého osudu a učíme se někdy i za cenu svého života. Váš tatínek měl pochopit svoji odpovědnost k sobě a tu mu nikdo nemůže dát. On sám si v příštím životě uvědomí, že musí vzít svůj život do svých rukou a ne ho dávat do rukou druhých. Nelze spoléhat na druhé. Naučil se, že musím být samostatný a ne se dožadovat pomoci, a to je cenná zkušenost, která nešla získat jinak. (Zdenka)

****

Chtěla bych se Vás zeptat, jak řešit nadměrné ochlupení u ženy, případně jestli mi můžete doporučit mantru. 

Každá žena má svůj původ a není třeba se nad tím pozastavovat. Je lepší se přijmout taková, jaká jsem a nechtít být jiná. Pokud chceme být někým jiným, ztrácíme se v našem původu a těžko se pak hledáme v životě. (Zdenka)

*****

Zaujímalo by ma z vášho pohľadu – čo znamená duálna duša.

Ano

Její vnímání je odlišné od tvého, a to je problém v komunikaci. Duálná duše je výraz, který se hodí i pro výraz duchovní nebo také životní nebo i partner duše. Vše je stejné a záleží jen na tom, jak se to vnímá.

*****

Spoutané srdce Nelíbí se mi určité věci v mém partnerském vztahu, vyšla mi karta na měsíc říjen, ať posiluji čakry, a tím sebevědomí, poradila jste mi, ať řeším a tím posiluji. Proto jsem příteli řekla zpříma, co se mi nelíbí a pokud se nedomluvíme, je lepší se netrápit a rozejít. Jeho reakce je buď mrtvý brouk, anebo výbuchy, asi nic nechce řešit a takto mu to vyhovuje. Už se nechci podřizovat, mám ho ráda, ale ne za cenu ztráty sama sebe, abych mu obětovala život, a zároveň se nechci s ním hádat. Chtěla jsem jen zjistit pravdu, a aby mi radši řekl pravdu než lež. Cítím to tak správně, že se rozčiluje, jelikož jsem uhodila tzv. hřebíček na hlavičku, protože něco skrývá a nechce mi pravdu říct, neboť by se mi nemusela líbit a přišel by o svoje pohodlí? Nemám ráda ultimáta, ale mám stejná práva jako partner, a když se mi něco nelíbí, řeknu to, než to dusit v sobě. Ale partner nerad něco řeší, asi jako většina mužských, ale někdy není zbytí.

Máte posilovat sebe a to znamená, ptát se sama sebe a řešit sama sebe a ne partnera. (Zdenka)

*****

Stala se mi taková věc, pokazil se mi počítač a všechny důležité informace a fotografie se mi ztratily. Co to má znamenat?

Loučíte se s minulostí a něco už ve vašem životě nemá být. (Zdenka)

*****

Napadá mne, zda bych mohla mít k Vám otázku: Bolí mne levý čelistní kloub – zejména když otevřu více ústa. Již podruhé, s odstupem asi 2-3 měsíce. Došlo mi, že je to nevyřčená zloba na mého partnera, něco, co jsem měla říci a neřekla. Uvědomuji si, že jsme měli takové náročnější období – asi 3/4 roku. Nyní nastal obrat k lepšímu, doufám, že již v oboustranném uvědomění „chyb“, tak je nám opět po dlouhé době moc hezky. Nevím teď, zda bolesti si vyžadují uvědomění, přijetí, odpuštění a propuštění minulosti – toho, co se stalo. Nejspíš ano. Provedla jsem to tak, trošku se ulevilo, ale více méně bolesti přetrvávají dál. Nevím, co mi má duše chce tímto sdělit. Můžete mne prosím navést, říci, o co se jedná?

Sama jste si odpověděla, a proto vám do toho nechci zasahovat. Je to to nejlepší, když si na to člověk přijde sám. Ať se vám daří rozpouštět bolesti. (Zdenka)

****

Jen Vám chci říct, že jsem si oblíbila Váš web. Trávím na něm několik hodin denně. A nestačím se divit. Máte takové štěstí, že můžete nahlédnout do svých minulých životů. Já po tom moc toužím, ale nějak se mi to nedaří, prozradíte mi Vaše tajemství?

Vše má svůj čas, třeba přijde i váš čas. Vždy se vše děje tak, aby nás to neohrozilo a zároveň nás to někam posunulo. Stačí se jen zajímat o návaznosti a pak už informace spínají samy. (Zdenka)

****

Nemoc Paní Zdenko, prosím Vás o radu. Na těle se mi začaly dělat červené tečky, je jich čím dál víc na rukou, nohou a hlavně v oblasti břicha. Některé jsou větší, některé menší. Slyšela jsem, že by z toho mohla být vážná nemoc. Prosím, z jakého důvodu se mi to na těle vyskytuje a co mám udělat pro uzdravení.

Ano

Ona trpí nedostatkem kyslíku, chce to chodit více ven do přírody.

****

Dobrý den paní Blechová, od minulého léta se mi udělaly na ramenou světlé skvrny, myslela jsem si, že je to od sluníčka, že se mi to sloupne a bude to dobrý, ale ono ne. A k tomu mě začal svědět krk a dělají se mi na něm červené flíčky. Pak jsem se chtěla zeptat, od mala se mi dělají po celém těle hnědé pihy, nejvíc jich mám na zádech (dělají se mi i drobné červené). Pihy mají i moje dospělé děti, ty je mají v menším měřítku. Co mi to prosím Vás sděluje? Je možné, aby pihy zmizely? 

Ano

Pigmentace člověka je závislá na jeho postoji k životu. Když má k životu postoj skromný, je pih poskrovnu, když má postoj blahobytný, je jich mnoho. Chce to být skromnější a citlivější a pak se pihy nebudou množit.


zpět