Vesmírná moudra channelingem II.

Moudra budou součástí nové knihy Zdenky Blechové OSUD VE SVÝCH RUKÁCH.

Kniha vyjde 1. 9. i jako součást předplatného časopisu Mysteria tajemna.

10) Učte se nacházet stále více soukromí, ať poznáte své potřeby. Nebudete je pak chtít plnit od druhých. Druzí tu nejsou pro vás, ale pro sebe, a i když se vám zdá, že jste sami, nejste sami, a to je třeba si uvědomit. Jen ten, kdo věří skrze duši, dokáže pochopit potřebu svojí a druhých.

11) Je dobré mít vždy čistý záměr a jít si za ním. Občas ve svém záměru spoléháte na to, že vám ostatní budou držet pěsti, a když je nedrží, strádáte. Je dobré vždy vše dělat pro sebe, tím budete sílit. Pokud se snažíte opírat o druhé, nedaří se vám tak, jak byste chtěli. Je dobré se učit stále mít své jednání pod kontrolou a nepodléhat emocím, které přicházejí z nitra.

12) Vaše vnímání času je občas jiné, než by mělo být. Stále se chcete rychle někam posunout a je třeba v klidu čekat. Není kam pospíchat, čas si vás sám najde.

13) Vaše vnímání času a druhých je občas pozměněno vaší touhou po tom, být s nimi více než byste mohli být. Je dobré se nechtít s druhými tolik pojit a být v rámci své víry věrni svému času.

14) Je třeba si uvědomit, že život je o tom, že mu důvěřuji a vím, že vše se děje pro mé dobro. Pokud se budete bát v životě opírat o sebe a bude chtít někoho po svém boku, nedosáhnete úspěchů, které by vám přišly díky vaší samostatnosti.

15) Občas je sebepoznávání bolestným procesem, protože se bojíte jít do neznámých vod a máte strach z toho, co vás čeká. Je třeba se nebát pustit toho, co je mi známé a vydat se neznámým směrem. Vždy s vámi někdo jde, kdo chrání vaše kroky a vy se nemusíte ničeho bát. Daleko škodlivější je, když sedíte na místě a čekáte, že se něco stane bez vašeho přičinění.

16) V životě vždy přichází příležitost a ta sebou přináší strach z neznáma. Pokud propásnete příležitost, musíte čekat na další. Když se budete bát změn, nezjistíte, co vám příležitost nabídla. Každá změna vám nabízí nové možnosti. 

17) Člověk by měl žít tak, aby jednou, když bude odcházet, nelitoval ničeho, co neudělal. Vždy udělejte pro vše maximum, ať si nemusíte vyčítat, že jste pro to mohli udělat více. 

18) K cíli vedou dvě cesty, jedna je jednoduchá, ale málo se na ní naučíte. Druhá je těžší, ale hodně se na ní obohatíte.

****************

předchozí poselství          zpět          následující poselství